Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Bedrijfshockey 2018-2019, Wedstrijdprogramma

Dag Datum Tijd Veld Team 1 Team 2

Ma 25-mrt 19:00 Blauwe Weide Haags Advies T-Mobile A03 - A14
Ma 25-mrt 19:00 Zwarte Weide BMW Binnenhof XI D03 - D02
Ma 25-mrt 19:00 Groene Weide Min. Buitenlandse Zkn Sibold Solutions A09 - A13
Ma 25-mrt 19:00 Gele Weide KPN Watergeuzen, De A07 - A15
Ma 25-mrt 20:30 Hoofdveld ACM / Min. Economische Zkn Shell 1 A01 - A11
Ma 25-mrt 20:30 Blauwe Weide Jacky Min. Infrast. & Waterst. A04 - A10
Ma 25-mrt 20:30 Zwarte Weide JACOBS WBT A05 - A16
Ma 25-mrt 20:30 Groene Weide Jij&Simon McDermott A06 - A08
Ma 25-mrt 20:30 Gele Weide TUI NL AstraZeneca D06 - D01
                 
Ma 1-apr 19:00 Blauwe Weide LUMC Min. VWS D05 - D04
Ma 1-apr 19:00 Zwarte Weide TOPdesk Provincie ZH /Gemeente DH C07 - C06
Ma 1-apr 19:00 Groene Weide Paleis van Justitie NN Groep C05 - C04
Ma 1-apr 19:00 Gele Weide Aegon & Siemens Shell 2 A02 - A12
Ma 1-apr 20:30 Hoofdveld VD detachering PostNL B07 - B06
Ma 1-apr 20:30 Blauwe Weide Min. Justitie en Veiligheid Haga Hockeyteam B03 - B02
Ma 1-apr 20:30 Zwarte Weide Min. Financiën Min. Binnenlandse Zkn C03 - C02
Ma 1-apr 20:30 Groene Weide Politie Eenheid Den Haag NIBC B05 - B04
                 
Ma 8-apr 19:00 Blauwe Weide Aegon & Siemens WBT A02 - A16
Ma 8-apr 19:00 Zwarte Weide McDermott Min. Infrast. & Waterst. A08 - A10
Ma 8-apr 19:00 Groene Weide JACOBS Sibold Solutions A05 - A13
Ma 8-apr 19:00 Gele Weide KPN Shell 1 A07 - A11
Ma 8-apr 20:30 Hoofdveld ACM / Min. Economische Zkn Min. Buitenlandse Zkn A01 - A09
Ma 8-apr 20:30 Blauwe Weide Haags Advies Watergeuzen, De A03 - A15
Ma 8-apr 20:30 Zwarte Weide Jacky T-Mobile A04 - A14
Ma 8-apr 20:30 Groene Weide BMW TUI NL D03 - D06
                 
Ma 15-apr 19:00 Blauwe Weide Min. Justitie en Veiligheid PostNL B03 - B06
Ma 15-apr 19:00 Zwarte Weide Min. Financiën Provincie ZH /Gemeente DH C03 - C06
Ma 15-apr 19:00 Groene Weide Min. Binnenlandse Zkn NN Groep C02 - C04
Ma 15-apr 19:00 Gele Weide LUMC AstraZeneca D05 D01
Ma 15-apr 20:30 Hoofdveld Haga Hockeyteam NIBC B02 - B04
Ma 15-apr 20:30 Blauwe Weide VD detachering Haaglanden Medisch Centrum B07 - B01
Ma 15-apr 20:30 Zwarte Weide TOPdesk Jonge Balie Den Haag C07 - C01
Ma 15-apr 20:30 Groene Weide Binnenhof XI Min. VWS D02 - D04
Ma 15-apr 20:30 Gele Weide Jij&Simon Shell 2 A06 - A12
                 
Ma 22-apr Pasen
                 
Ma 6-mei 19:00 Blauwe Weide ACM / Min. Economische Zkn KPN A01 - A07
Ma 6-mei 19:00 Zwarte Weide McDermott T-Mobile A08 - A14
Ma 6-mei 19:00 Groene Weide Sibold Solutions Aegon & Siemens A13 - A02
Ma 6-mei 20:30 Hoofdveld Haags Advies Shell 1 A03 - A11
Ma 6-mei 20:30 Blauwe Weide Jacky Watergeuzen, De A04 - A15
Ma 6-mei 20:30 Zwarte Weide JACOBS Min. Buitenlandse Zkn A05 - A09
Ma 6-mei 20:30 Groene Weide Jij&Simon WBT A06 - A16
                 
Ma 13-mei 19:00 Blauwe Weide Min. Justitie en Veiligheid VD detachering B03 - B07
Ma 13-mei 19:00 Zwarte Weide NN Groep Provincie ZH /Gemeente DH C04 - C06
Ma 13-mei 19:00 Groene Weide Min. Financiën TOPdesk C03 - C07
Ma 13-mei 20:30 Hoofdveld Politie Eenheid Den Haag Haaglanden Medisch Centrum B05 - B01
Ma 13-mei 20:30 Blauwe Weide NIBC PostNL B04 - B06
Ma 13-mei 20:30 Zwarte Weide Paleis van Justitie Jonge Balie Den Haag C05 - C01
Ma 13-mei 20:30 Groene Weide Min. Infrast. & Waterst. Shell 2 A10 - A12
                 
Ma 20-mei 19:00 Blauwe Weide Binnenhof XI LUMC D02 - D05
Ma 20-mei 19:00 Zwarte Weide McDermott Watergeuzen, De A08 - A15
Ma 20-mei 19:00 Groene Weide Jij&Simon Sibold Solutions A06 - A13
Ma 20-mei 20:30 Hoofdveld BMW AstraZeneca D03 - D01
Ma 20-mei 20:30 Blauwe Weide Min. VWS TUI NL D04 - D06
Ma 20-mei 20:30 Zwarte Weide Jacky Shell 1 A04 - A11
                 
Ma 27-mei 19:00 Blauwe Weide Aegon & Siemens Min. Buitenlandse Zkn A02 - A09
Ma 27-mei 19:00 Zwarte Weide Haags Advies KPN A03 - A07
Ma 27-mei 19:00 Groene Weide Shell 2 T-Mobile A12 - A14
Ma 27-mei 20:30 Hoofdveld Min. Infrast. & Waterst. WBT A10 - A16
Ma 27-mei 20:30 Zwarte Weide ACM / Min. Economische Zkn JACOBS A01 - A05
                 
Ma 3-jun 19:00 Blauwe Weide Min. Justitie en Veiligheid Haaglanden Medisch Centrum B03 - B01
Ma 3-jun 19:00 Zwarte Weide Min. Binnenlandse Zkn Paleis van Justitie C02 - C05
Ma 3-jun 19:00 Groene Weide NN Groep TOPdesk C04 - C07
Ma 3-jun 20:30 Hoofdveld Min. Financiën Jonge Balie Den Haag C03 - C01
Ma 3-jun 20:30 Blauwe Weide Haga Hockeyteam Politie Eenheid Den Haag B02 - B05
Ma 3-jun 20:30 Zwarte Weide NIBC VD detachering B04 - B07
Ma 3-jun 20:30 Groene Weide McDermott Shell 1 A08 - A11
                 
Ma 10-jun Pinksteren
                 
Ma 17-jun 19:00 Blauwe Weide Aegon & Siemens JACOBS A02 - A05
Ma 17-jun 19:00 Zwarte Weide T-Mobile WBT A14 - A16
Ma 17-jun 19:00 Groene Weide Min. Infrast. & Waterst. Sibold Solutions A10 - A13
Ma 17-jun 20:30 Hoofdveld Jacky KPN A04 - A07
Ma 17-jun 20:30 Blauwe Weide Shell 2 Watergeuzen, De A12 - A15
Ma 17-jun 20:30 Zwarte Weide Jij&Simon Min. Buitenlandse Zkn A06 - A09
Ma 17-jun 20:30 Groene Weide ACM / Min. Economische Zkn Haags Advies A01 - A03
                 

 

Nieuws

 

HGC TV