Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto
Nieuws afbeelding Jeugd

wedstrijdschema ABCD-jeugd 4 september

24-8

Voor een aantal wedstrijden is de aanvangstijd nog niet bekend, deze volgt z.s.m.


Ieder team levert één scheidsrechter tenzij anders vermeld.


Meisjes D:

Roomburg MD1 – HGC MD1; 10:30 uur veld 1 (RoomburgRoomburg levert 2 scheidsrechters!

HGC MD2 – Kieviten MD1; 10:20 uur Groene weide (HGC)

HGC MD3 – Leiden MD5; 08:30 uur Wittebrug (HGC)

Alecto MD3 – HGC MD4; 13:00 uur Veld ZetaCom (Alecto)

HGC MD5 – Leiden MD6; 08:30 uur Gele weide (HGC)

HGC MD6 – Roomburg MD5; 10:00 uur Wittebrug (HGC)

 

Meisjes C:

HGC MC1 – Westland MC1; 08:30 uur ABN-Amro (HGC)

Roomburg MB3 – HGC MC2; 10:15 uur veld 2 (Roomburg)

HGC MC3 – Roomburg MC2; 15:50 uur ABN-Amro (HGC)

Leiden MC5 – HGC MC4; 14:50 uur veld  (Leiden)

Leiden MC6 – HGC MC5; 11:10 uur veld 6 (Leiden)

HGC MC6 – Forescate MC5; 11:45 uur Wittebrug (HGC)

Roomburg MC5 – HGC MC7; 17:30 uur veld __ (Roomburg)

HGC MC8 – Roomburg MC4; 11:45 uur Riverdale (HGC)

Kieviten MC4 – HGC MC9; 10:45 uur veld 2 (kieviten)

 

Meisjes B:

HGC MB1 – Ring Pass MB1; 12:10 uur Groene Weide (HGC)

HGC MB2 – Leiden MB3; 17:40 uur ABN-Amro (HGC)

Voorhout MB3 – HGC MB3; 14:30 uur veld 2 (Voorhout)

Roomburg MB6 – HGC MB4; 12:15 uur veld 2 (Roomburg)

HGC MB5 – Leiden MA8; 13:15 uur Gele weide (HGC)

HGC MB6 – Leiden MB7; 13:35 uur Riverdale (HGC)

HGC MB7 – Forescate MB6; 13:15 uur Wittebrug (HGC)

 

Meisjes A:

HGC MA1 – Leonidas MA1; 12:10 uur ABN-Amro (HGC)

HGC MA2 – Leiden MA3; 15:50 uur Groene weide (HGC)

HGC MA3 – Alecto MA4; 15:00 uur Wittebrug (HGC)

Leiden MA6 – HGC MA4; 14:30 uur veld 6 (Leiden)

HGC MA5 – Roomburg MA3; 16:30 uur Wittebrug (HGC)

HGC MA6 – Roomburg MA4; 16:55 uur Riverdale (HGC)

 

Jongens D:

Leiden JD1 – HGC JD1; 08:30 uur veld 2 (Leiden)

HGC JD2 – Roomburg JD2; 08:30 uur Groene weide (HGC)

HGC JD3 – Leiden JD3; 10:15 uur Riverdale (HGC)

HGC JD4 – Leiden JD5; 10:00 uur Gele weide (HGC)

 

Jongens C:

HGC JC1 – Rood Wit JC1; 10:20 uur ABN-Amro (HGC)

HGC JC2 – Alecto JC2; 14:00 uur Groene weide (HGC)

Forescate JC3 – HGC JC3; 14:00 uur veld 1 (Forescate)

HGC JC4 – Leiden JC4; 11:45 uur Gele weide (HGC)

 

Jongens B:

Breda JB1 – HGC JB1; 14:00 uur (Breda)

Forescate JB1 – HGC JB2; 15:50 uur veld 1 (Forescate)

HGC JB4 – Leiden JB5; 15:05 uur Riverdale (HGC)

Roomburg JB2 – HGC JB5; 16:15 uur veld 3 (Roomburg)

 

Jongens A:

HGC JA1 – Bloemendaal JA1; 14:00 uur ABN-Amro (HGC)

 

Leiden JA3 – Voorhout JA1 – HGC JA2DRIELUIK;16:00 uur veld 3 (Leiden)

Bezoekersregistratie
 

HGC TV