Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto
Nieuws afbeelding Jeugd

Tussenstand D-trophy

18-11 Klik hier voor een klein filmpje n.a.v. de eerste speelronde


De stand na speelronde 1:

Rikkie Poule
  Team wedstrijden punten dp voor dp tegen VRAGENLIJSTEN
1 Rob Short's 1 3 9 1  
2 Ashley Jackson's 1 3 6 4 1
3 Stephan Veen's 1 3 2 1 1
4 Marc Dellissen's 1 1 4 6 3
5 Guus Vogels's 1 1 1 2  
6 Wouter Leefers's 1 1 1 9  
Gazelle Poule
  Team wedstrijden punten dp voor dp tegen VRAGENLIJSTEN
1 Laurien Willemse's 1 3 8 2  
2 Noor Holsboer's 1 3 5 2  
3 Lisanne Lejeune's 1 3 5 4  
4 Florentine Steenberge's 1 1 4 5  
5 Fatima Morera de Melo's 1 1 2 5  
6 Suzanne Plesman's 1 1 2 8  
 
 
Roggen Poule
  Team wedstrijden punten dp voor dp tegen VRAGENLIJSTEN
1 Aletta van Manen's 2 6 12 7  
2 Wietske de Ruiter's 2 6 9 7 1
3 Carina Benninga's 2 2 7 10  
4 Marieke van Doorn's 2 2 7 11  
 
 
Poule X
  Team wedstrijden punten dp voor dp tegen VRAGENLIJSTEN
1 Bram Lomans's 2 6 10 2  
2 Jorrit Croon's 2 4 8 8  
3 Floris van der Linden's 2 4 8 9  
4 Sam van der Ven's 2 2 2 9  


Speelschema zaterdag 21 november

Eerst genoemde team speelt in het thuis tenue (blauw), andere team in het uit tenue (Zwart)

Ronde 2 12:00 u.
ABN Laurien Willemse's - Noor Holsboer's
ABN Suzanne Plesman's - Lisanne Lejeune's
ABN Fatima Morera de Melo's - Florentine Steenberge's
Ronde 2 12:00 u.
Riv Stephan Veen's - Wouter Leefers's
Riv Guus Vogels's - Ashley Jackson's
Riv Rob Short's - Marc Dellissen's
Ronde 3 12:30 u.
ABN Laurien Willemse's - Lisanne Lejeune's
ABN Noor Holsboer's - Florentine Steenberge's
ABN Suzanne Plesman's - Fatima Morera de Melo's
Ronde 3 12:30 u.
Riv Stephan Veen's - Ashley Jackson's
Riv Wouter Leefers's - Marc Dellissen's
Riv Guus Vogels's - Rob Short's
Ronde 3 13:00 u.
ABN Wietske de Ruiter's - Aletta van Manen's
ABN Carina Benninga's - Marieke van Doorn's
Ronde 3 13:00 u.
ABN Jorrit Croon's - Bram Lomans's
ABN Sam van der Ven's - Floris van der Linden's
Ronde 4 13:30 u.
ABN Marieke van Doorn's - Wietske de Ruiter's
ABN Carina Benninga's - Alette van Manen's
Ronde 4 13:30 u.
ABN Sam van der Ven's - Jorrit Croon's
ABN Bram Loman's - Floris van der Linden's

Bezoekersregistratie
 

HGC TV