Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Heren 1

Spelers Heren 1

Seve van Ass
Floris Benschop
Casper Berkman
Marc Boltó Gimo
Sam Figge
Vincent Langenhuijsen
Florian Scholten
Alexander Schop
Pieter Schulpen
Boris Stomps
Daan Taphoorn
Karst Timmer
Willem Van Campen
Jan van 't Land
Lucas Veen
Sam van der Ven
Devindar Walmiki
Oliver Willars

Ondersteuning

David van Ass
Coach
Floris van der Linden
Coach
Robbert Jan Donker
Manager
Sandra Vos-Dijkstra
Assistent-manager
Gijs van Acker
Arts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood H1 Kampong H1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 18 44 14 2 2
2 Oranje-Rood H1 17 41 13 2 2
3 Pinoké H1 18 37 11 4 3
4 Kampong H1 17 35 11 2 4
5 Rotterdam H1 18 34 11 1 6
6 Klein Zwitserland H1 18 22 6 4 8
7 Den Bosch H1 18 21 6 3 9
8 Amsterdam H1 18 17 5 2 11
9 HDM H1 18 17 4 5 9
10 HGC H1 18 14 3 5 10
11 Schaerweijde H1 18 12 3 3 12
12 Laren H1 18 9 2 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 thuis - Hoofdveld
28 apr hdm H1 16:00 uit
5 mei Hockey Club Rotterdam H1 14:45 uit
11 mei AH & BC H1 16:30 thuis - Hoofdveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2023
HDM H1 Pinoké H1 (0-2)final
Bloemendaal H1 Schaerweijde H1 (7-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 (0-1)final
HGC H1 Laren H1 (3-3)final
Amsterdam H1 Rotterdam H1 (2-4)final
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 (2-3)final
ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2023
Pinoké H1 HGC H1 (3-1)final
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Laren H1 Amsterdam H1 (1-2)final
Oranje-Rood H1 HDM H1 (2-1)final
Schaerweijde H1 Kampong H1 (0-7)final
Rotterdam H1 Bloemendaal H1 (4-2)final
ZATERDAG 7 OKTOBER 2023
Den Bosch H1 Schaerweijde H1 (5-0)final
Laren H1 Rotterdam H1 (3-7)final
HGC H1 Oranje-Rood H1 (0-9)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Amsterdam H1 Pinoké H1 (1-4)final
HDM H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
ZATERDAG 14 OKTOBER 2023
Rotterdam H1 Kampong H1 (1-2)final
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 (4-2)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland H1 HGC H1 (1-2)final
Pinoké H1 Laren H1 (4-0)final
Schaerweijde H1 HDM H1 (3-4)final
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 (2-1)final
DONDERDAG 19 OKTOBER 2023
HGC H1 Schaerweijde H1 (4-1)final
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 (1-4)final
Den Bosch H1 Kampong H1 (4-1)final
HDM H1 Bloemendaal H1 (2-4)final
Laren H1 Oranje-Rood H1 (1-5)final
Pinoké H1 Rotterdam H1 (2-1)final
ZATERDAG 21 OKTOBER 2023
Bloemendaal H1 HGC H1 (1-1)final
Kampong H1 HDM H1 (5-4)final
Klein Zwitserland H1 Laren H1 (1-2)scheduled
Schaerweijde H1 Amsterdam H1 (1-4)final
Rotterdam H1 Den Bosch H1 (2-1)final
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 (1-2)final
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 (4-2)scheduled
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 (0-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 (6-3)final
Laren H1 Schaerweijde H1 (0-1)final
HDM H1 Den Bosch H1 (1-2)final
HGC H1 Kampong H1 (0-4)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 (1-4)final
Rotterdam H1 HDM H1 (4-0)final
Den Bosch H1 HGC H1 (4-4)final
Schaerweijde H1 Pinoké H1 (1-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Bloemendaal H1 Laren H1 (5-2)final
Kampong H1 Amsterdam H1 (5-2)final
VRIJDAG 10 NOVEMBER 2023
Laren H1 Kampong H1 (2-7)final
Pinoké H1 Bloemendaal H1 (2-1)final
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 (1-1)scheduled
HGC H1 HDM H1 (1-3)final
Amsterdam H1 Den Bosch H1 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Den Bosch H1 Laren H1 (4-1)final
HDM H1 Amsterdam H1 (1-1)scheduled
HGC H1 Rotterdam H1 (2-4)final
Kampong H1 Pinoké H1 (2-0)final
Schaerweijde H1 Klein Zwitserland H1 (3-2)scheduled
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 (3-3)final
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Laren H1 HDM H1 (2-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 (3-5)final
Amsterdam H1 HGC H1 (0-1)final
Pinoké H1 Den Bosch H1 (4-4)final
Rotterdam H1 Schaerweijde H1 (0-1)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Kampong H1 Bloemendaal H1 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland H1 Kampong H1 (2-2)scheduled
Schaerweijde H1 Bloemendaal H1 (0-4)final
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 (3-2)final
Pinoké H1 HDM H1 (1-1)final
Rotterdam H1 Amsterdam H1 (4-2)final
Laren H1 HGC H1 (2-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Amsterdam H1 Laren H1 (2-1)final
HDM H1 Oranje-Rood H1 (1-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
HGC H1 Pinoké H1 (1-1)final
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 (4-2)final
Kampong H1 Schaerweijde H1 (2-1)final
Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 (2-3)scheduled
VRIJDAG 15 MAART 2024
Schaerweijde H1 Den Bosch H1 (3-4)final
Bloemendaal H1 Kampong H1 (3-1)final
Oranje-Rood H1 HGC H1 (3-0)final
Klein Zwitserland H1 HDM H1 (1-1)final
Rotterdam H1 Laren H1 (1-0)final
Pinoké H1 Amsterdam H1 (2-0)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
HDM H1 Schaerweijde H1 (2-1)final
HGC H1 Klein Zwitserland H1 (2-3)final
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 (2-3)final
Laren H1 Pinoké H1 (0-1)final
Kampong H1 Rotterdam H1 (1-0)final
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 (2-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Kampong H1 Den Bosch H1 (3-1)scheduled
Bloemendaal H1 HDM H1 (9-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Oranje-Rood H1 Laren H1 (2-2)final
Rotterdam H1 Pinoké H1 (2-1)final
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 (0-1)final
Schaerweijde H1 HGC H1 (1-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Laren H1 Klein Zwitserland H1 (1-2)final
HGC H1 Bloemendaal H1 (2-6)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Pinoké H1 Oranje-Rood H1 (1-3)final
Den Bosch H1 Rotterdam H1 (3-7)final
Amsterdam H1 Schaerweijde H1 (5-0)final
HDM H1 Kampong H1 (2-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Schaerweijde H1 Laren H1 (1-1)final
Kampong H1 HGC H1 (3-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 (2-1)final
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 (1-2)final
Bloemendaal H1 Amsterdam H1 (7-1)final
Den Bosch H1 HDM H1 (3-1)final
 

HGC TV