Dames 2
Aankomende speelronde
Thuis |
Uit |
Aanvang |
Schiedam D3 |
Victoria D5 |
10:30 |
HDS D2-O |
Alecto D5 |
10:45 |
Noordwijk D2-O |
Klein Zwitserland D3 |
11:00 |
Craeyenhout D3 |
Roomburg D4 |
12:30 |
Wateringse veld D2-O |
Alecto-Augustinus D6 |
16:45 |
Groen-Geel D6 |
Alphen D3 |
18:00 |
Stand
Pos. |
Team |
# |
Punten |
W |
G |
V |
+ |
- |
Straf |
1 |
Alecto-Augustinus D6 |
17 |
49 |
16 |
1 |
0 |
58 |
13 |
0 |
2 |
Alphen D3 |
17 |
45 |
14 |
3 |
0 |
47 |
9 |
0 |
3 |
Noordwijk D2-O |
17 |
32 |
10 |
2 |
5 |
43 |
32 |
0 |
4 |
Klein Zwitserland D3 |
17 |
29 |
9 |
2 |
6 |
28 |
33 |
0 |
5 |
Roomburg D4 |
17 |
28 |
9 |
1 |
7 |
37 |
34 |
0 |
6 |
Schiedam D3 |
17 |
23 |
7 |
2 |
8 |
38 |
36 |
0 |
7 |
Wateringse veld D2-O |
17 |
23 |
7 |
2 |
8 |
26 |
24 |
0 |
8 |
Alecto D5 |
17 |
18 |
5 |
3 |
9 |
31 |
35 |
0 |
9 |
Groen-Geel D6 |
17 |
13 |
4 |
1 |
12 |
25 |
58 |
0 |
10 |
HDS D2-O |
17 |
10 |
2 |
4 |
11 |
25 |
35 |
0 |
11 |
Craeyenhout D3 |
17 |
5 |
1 |
2 |
14 |
13 |
43 |
0 |
12 |
Victoria D5 |
7 |
4 |
1 |
1 |
5 |
8 |
27 |
0 |
Uitslagen
Thuis |
Uit |
Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
HDS D2-O |
Alphen D3 |
(2-2)final |
Roomburg D4 |
Schiedam D3 |
(4-3)final |
Klein Zwitserland D3 |
Alecto-Augustinus D6 |
(0-2)scheduled |
Groen-Geel D6 |
Wateringse veld D2-O |
(2-3)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
Alecto-Augustinus D6 |
Alecto D5 |
(3-2)final |
Noordwijk D2-O |
HDS D2-O |
(2-1)final |
Schiedam D3 |
Groen-Geel D6 |
(4-2)scheduled |
Alphen D3 |
Klein Zwitserland D3 |
(5-0)final |
Wateringse veld D2-O |
Craeyenhout D3 |
(3-1)scheduled |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
Craeyenhout D3 |
Schiedam D3 |
(0-4)scheduled |
Roomburg D4 |
Alecto-Augustinus D6 |
(0-1)final |
Noordwijk D2-O |
Alphen D3 |
(0-6)final |
HDS D2-O |
Wateringse veld D2-O |
(2-3)scheduled |
Alecto D5 |
Klein Zwitserland D3 |
(2-4)scheduled |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
Alphen D3 |
Alecto D5 |
(2-1)final |
Alecto-Augustinus D6 |
Groen-Geel D6 |
(5-1)scheduled |
Schiedam D3 |
HDS D2-O |
(2-2)final |
Klein Zwitserland D3 |
Roomburg D4 |
(3-1)scheduled |
Wateringse veld D2-O |
Noordwijk D2-O |
(0-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
Roomburg D4 |
Alecto D5 |
(4-3)final |
Noordwijk D2-O |
Schiedam D3 |
(6-2)final |
Groen-Geel D6 |
Klein Zwitserland D3 |
(2-3)scheduled |
Craeyenhout D3 |
Alecto-Augustinus D6 |
(0-3)scheduled |
Wateringse veld D2-O |
Alphen D3 |
(0-2)scheduled |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 |
Alphen D3 |
Roomburg D4 |
(2-0)final |
Alecto-Augustinus D6 |
HDS D2-O |
(5-0)final |
Klein Zwitserland D3 |
Craeyenhout D3 |
(1-0)scheduled |
Schiedam D3 |
Wateringse veld D2-O |
(3-1)final |
Alecto D5 |
Groen-Geel D6 |
(1-2)scheduled |
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 |
Craeyenhout D3 |
Noordwijk D2-O |
(0-3)scheduled |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 |
HDS D2-O |
Klein Zwitserland D3 |
(1-2)scheduled |
Noordwijk D2-O |
Alecto-Augustinus D6 |
(2-6)final |
Craeyenhout D3 |
Alecto D5 |
(3-3)scheduled |
Schiedam D3 |
Alphen D3 |
(1-2)final |
Groen-Geel D6 |
Roomburg D4 |
(2-1)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
Alphen D3 |
Groen-Geel D6 |
(4-1)final |
Roomburg D4 |
Craeyenhout D3 |
(2-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 |
Noordwijk D2-O |
(3-2)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 |
Wateringse veld D2-O |
(2-1)scheduled |
Alecto D5 |
HDS D2-O |
(2-1)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
HDS D2-O |
Roomburg D4 |
(0-4)final |
Noordwijk D2-O |
Alecto D5 |
(2-1)scheduled |
Schiedam D3 |
Alecto-Augustinus D6 |
(1-3)final |
Craeyenhout D3 |
Groen-Geel D6 |
(1-1)final |
Wateringse veld D2-O |
Klein Zwitserland D3 |
(0-1)scheduled |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
Groen-Geel D6 |
HDS D2-O |
(1-0)final |
Roomburg D4 |
Noordwijk D2-O |
(3-3)scheduled |
Craeyenhout D3 |
Alphen D3 |
(0-3)scheduled |
Alecto D5 |
Wateringse veld D2-O |
(1-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 |
Schiedam D3 |
(3-3)scheduled |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 |
Alphen D3 |
Alecto-Augustinus D6 |
(0-0)final |
HDS D2-O |
Craeyenhout D3 |
(1-0)scheduled |
Noordwijk D2-O |
Groen-Geel D6 |
(5-0)scheduled |
Schiedam D3 |
Alecto D5 |
(1-2)final |
Wateringse veld D2-O |
Roomburg D4 |
(2-0)scheduled |
ZONDAG 3 MAART 2024 |
Noordwijk D2-O |
Craeyenhout D3 |
(8-4)scheduled |
Schiedam D3 |
Roomburg D4 |
(1-2)final |
Alecto-Augustinus D6 |
Klein Zwitserland D3 |
(3-1)final |
Alphen D3 |
HDS D2-O |
(0-0)final |
Wateringse veld D2-O |
Groen-Geel D6 |
(2-0)scheduled |
Victoria D5 |
Alecto D5 |
(0-3)scheduled |
ZONDAG 10 MAART 2024 |
Groen-Geel D6 |
Schiedam D3 |
(1-4)final |
Alecto D5 |
Alecto-Augustinus D6 |
(2-3)final |
Craeyenhout D3 |
Wateringse veld D2-O |
(0-2)scheduled |
HDS D2-O |
Noordwijk D2-O |
(1-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 |
Alphen D3 |
(0-3)scheduled |
ZONDAG 17 MAART 2024 |
Alphen D3 |
Noordwijk D2-O |
(3-0)scheduled |
Klein Zwitserland D3 |
Alecto D5 |
(1-1)final |
Schiedam D3 |
Craeyenhout D3 |
(3-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 |
Roomburg D4 |
(5-1)final |
Victoria D5 |
Groen-Geel D6 |
(6-2)scheduled |
Wateringse veld D2-O |
HDS D2-O |
(4-1)scheduled |
ZONDAG 24 MAART 2024 |
Roomburg D4 |
Klein Zwitserland D3 |
(2-1)final |
Groen-Geel D6 |
Alecto-Augustinus D6 |
(2-9)scheduled |
Craeyenhout D3 |
Victoria D5 |
(2-0)scheduled |
Noordwijk D2-O |
Wateringse veld D2-O |
(1-0)scheduled |
HDS D2-O |
Schiedam D3 |
(0-1)final |
Alecto D5 |
Alphen D3 |
(1-4)final |
ZATERDAG 30 MAART 2024 |
Roomburg D4 |
Victoria D5 |
(3-1)scheduled |
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
Victoria D5 |
HDS D2-O |
(0-12)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 |
Craeyenhout D3 |
(3-0)scheduled |
Alphen D3 |
Wateringse veld D2-O |
(2-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 |
Groen-Geel D6 |
(1-4)scheduled |
Alecto D5 |
Roomburg D4 |
(1-3)scheduled |
Schiedam D3 |
Noordwijk D2-O |
(1-3)scheduled |
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
Roomburg D4 |
Alphen D3 |
(2-4)final |
Noordwijk D2-O |
Victoria D5 |
(4-0)scheduled |
HDS D2-O |
Alecto-Augustinus D6 |
(0-4)final |
Craeyenhout D3 |
Klein Zwitserland D3 |
(1-2)scheduled |
Groen-Geel D6 |
Alecto D5 |
(1-4)scheduled |
WOENSDAG 17 APRIL 2024 |
Wateringse veld D2-O |
Schiedam D3 |
(2-4)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
Victoria D5 |
Wateringse veld D2-O |
(1-1)scheduled |
Alecto D5 |
Craeyenhout D3 |
(1-0)scheduled |
Klein Zwitserland D3 |
HDS D2-O |
(2-1)scheduled |
Alphen D3 |
Schiedam D3 |
(3-0)final |
Roomburg D4 |
Groen-Geel D6 |
(5-1)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 |
Noordwijk D2-O |
(1-0)final |
DONDERDAG 2 MEI 2024 |
Victoria D5 |
Alphen D3 |
(1-4)scheduled |