Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

JO18-2

Ondersteuning

Dirk d' Engelbronner
Coach
Willem van Rijt
Coach
Joyce van Abeelen
Manager
Adrienne d' Engelbronner
Manager
Izaak Pels
Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate JO18-2 Zoetermeer JO18-3 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bleiswijk JO18-1 11 29 9 2 0
2 HCRB/Gouda JO18-2 11 21 6 3 2
3 Roomburg JO18-2 11 16 4 4 3
4 Forescate JO18-2 11 14 4 2 5
5 Zoetermeer JO18-3 11 14 4 2 5
6 HGC JO18-2 11 12 4 0 7
7 Berkel-Rodenrijs JO18-3 10 10 3 4 3
8 Klein Zwitserland JO18-3 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei Klein Zwitserland JO18-3 15:50 uit
25 mei HCRB JO18-2 n.n.b thuis
1 jun Berkel Rodenrijs JO18-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Zoetermeer JO18-3 Bleiswijk JO18-1 (1-6)final
Roomburg JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (10-1)final
Forescate JO18-2 HGC JO18-2 (2-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-1)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland JO18-3 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (0-3)scheduled
HCRB/Gouda JO18-2 Forescate JO18-2 (4-3)scheduled
Bleiswijk JO18-1 Roomburg JO18-2 (2-2)final
HGC JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (1-5)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Forescate JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (11-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-1)final
Bleiswijk JO18-1 Klein Zwitserland JO18-3 (2-1)scheduled
Roomburg JO18-2 HGC JO18-2 (4-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
HGC JO18-2 Bleiswijk JO18-1 (1-3)final
HCRB/Gouda JO18-2 Roomburg JO18-2 (2-1)final
Klein Zwitserland JO18-3 Forescate JO18-2 (3-4)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Zoetermeer JO18-3 (5-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
HGC JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (1-0)scheduled
Bleiswijk JO18-1 HCRB/Gouda JO18-2 (2-0)final
Roomburg JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (1-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 Forescate JO18-2 (3-2)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Forescate JO18-2 Roomburg JO18-2 (2-2)final
Zoetermeer JO18-3 Klein Zwitserland JO18-3 (3-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Bleiswijk JO18-1 (0-4)scheduled
HCRB/Gouda JO18-2 HGC JO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Klein Zwitserland JO18-3 HCRB/Gouda JO18-2 (1-3)scheduled
HGC JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (2-1)final
Bleiswijk JO18-1 Forescate JO18-2 (3-2)final
Roomburg JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HGC JO18-2 Forescate JO18-2 (2-1)final
Bleiswijk JO18-1 Zoetermeer JO18-3 (2-0)final
HCRB/Gouda JO18-2 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (1-1)scheduled
Klein Zwitserland JO18-3 Roomburg JO18-2 (1-1)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zoetermeer JO18-3 HGC JO18-2 (0-1)final
Roomburg JO18-2 Bleiswijk JO18-1 (4-4)final
Forescate JO18-2 HCRB/Gouda JO18-2 (3-5)final
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Klein Zwitserland JO18-3 (4-1)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HGC JO18-2 Roomburg JO18-2 (0-5)final
Berkel-Rodenrijs JO18-3 Forescate JO18-2 (3-3)final
HCRB/Gouda JO18-2 Zoetermeer JO18-3 (1-3)scheduled
Klein Zwitserland JO18-3 Bleiswijk JO18-1 (1-8)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg JO18-2 HCRB/Gouda JO18-2 (3-4)scheduled
Zoetermeer JO18-3 Berkel-Rodenrijs JO18-3 (2-2)scheduled
Bleiswijk JO18-1 HGC JO18-2 (6-1)final
Forescate JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 (3-1)scheduled
 

HGC TV