Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 1

Spelers Dames 1

Valérie van Aalst
Amy van den Bosch
Dirkie Chamberlain
Margot van Geffen
Eva de Goede
Fleur Gort
Lisa Harteveld
Zoe Hessels
Larissa Hoff
Tessel Huibregtsen
Sofie ter Kuile
Lisa Lejeune
Isis van Loon
Faye Muijderman
Cécile Pieper
Lola Riera
Sophie Schlatmann
Mariona Serrahima
Loes Stijntjes
Julie Sytsema
Madeleine Williamson

Ondersteuning

Robbert-jan de Vos
Coach
Joppe de Vries
Assistent coach
Rosan van Acker
Manager
Bram Lomans
Trainer
Franciska Hoekstra
Arts
Dirk jan De Jong
Fysio
Patty Welp
Fysio
Tom Wernink
Video
Friso Van Leeuwen
Video-analist

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hurley D1 Pinoké D1 16:30
HGC D1 Amsterdam D1 18:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC D1 11 31 10 1 0
2 Amsterdam D1 11 28 9 1 1
3 Den Bosch D1 12 28 9 1 2
4 Hurley D1 11 17 5 2 4
5 HGC D1 12 16 5 1 6
6 Pinoké D1 11 15 4 3 4
7 HDM D1 12 14 4 2 6
8 Bloemendaal D1 11 13 4 1 6
9 Tilburg D1 11 13 4 1 6
10 Rotterdam D1 12 11 3 2 7
11 Kampong D1 11 10 3 1 7
12 Klein Zwitserland D1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb SV Kampong Hockey Dames 1 n.n.b thuis - ABNAMRO
12 feb Hockey Club Rotterdam Dames 1 n.n.b thuis - ABNAMRO
19 feb Klein Zwitserland Dames 1 n.n.b thuis - ABNAMRO
26 feb Hockeyclub 's-Hertogenbosch Dames 1 n.n.b thuis - ABNAMRO
4 mrt AH & BC D1 18:30 thuis
12 mrt hdm D1 12:45 uit
19 mrt HC Bloemendaal D1 12:45 thuis
26 mrt Pinoké D1 12:45 uit
2 apr SV Kampong Hockey D1 12:45 thuis
15 apr Hockeyclub SCHC D1 16:30 uit
23 apr HC Tilburg D1 12:45 thuis
29 apr THC Hurley D1 18:30 uit
7 mei Hockey Club Rotterdam D1 12:45 thuis
14 mei Klein Zwitserland D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
Klein Zwitserland D1 Amsterdam D1 (2-7)final
Hurley D1 Bloemendaal D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
HGC D1 Den Bosch D1 (0-1)scheduled
Rotterdam D1 HDM D1 (1-4)final
Tilburg D1 Pinoké D1 (0-2)final
SCHC D1 Kampong D1 (8-0)scheduled
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
Kampong D1 Tilburg D1 (1-3)scheduled
Pinoké D1 Hurley D1 (1-1)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Bloemendaal D1 Rotterdam D1 (2-1)final
HDM D1 Klein Zwitserland D1 (3-1)final
Amsterdam D1 HGC D1 (3-2)final
Den Bosch D1 SCHC D1 (1-3)final
ZATERDAG 17 SEPTEMBER 2022
HGC D1 HDM D1 (5-0)scheduled
Tilburg D1 SCHC D1 (1-2)scheduled
Klein Zwitserland D1 Bloemendaal D1 (0-1)final
Rotterdam D1 Pinoké D1 (1-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hurley D1 Kampong D1 (3-1)scheduled
Amsterdam D1 Den Bosch D1 (2-0)scheduled
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
SCHC D1 Hurley D1 (2-0)scheduled
Kampong D1 Rotterdam D1 (3-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pinoké D1 Klein Zwitserland D1 (2-1)final
Bloemendaal D1 HGC D1 (2-3)scheduled
HDM D1 Amsterdam D1 (0-5)final
Den Bosch D1 Tilburg D1 (1-0)final
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
HDM D1 Den Bosch D1 (1-1)final
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 (3-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HGC D1 Pinoké D1 (1-2)final
Klein Zwitserland D1 Kampong D1 (2-4)scheduled
Rotterdam D1 SCHC D1 (1-7)final
Hurley D1 Tilburg D1 (2-3)scheduled
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
SCHC D1 Klein Zwitserland D1 (8-0)final
Pinoké D1 Amsterdam D1 (0-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Tilburg D1 Rotterdam D1 (1-0)final
Kampong D1 HGC D1 (1-2)scheduled
Bloemendaal D1 HDM D1 (3-2)final
Den Bosch D1 Hurley D1 (2-1)scheduled
ZATERDAG 15 OKTOBER 2022
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 (1-9)final
Klein Zwitserland D1 Tilburg D1 (0-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HGC D1 SCHC D1 (2-4)scheduled
Rotterdam D1 Hurley D1 (1-2)final
HDM D1 Pinoké D1 (2-2)final
Amsterdam D1 Kampong D1 (3-0)final
ZATERDAG 22 OKTOBER 2022
Den Bosch D1 Rotterdam D1 (2-0)final
Tilburg D1 HGC D1 (1-1)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Hurley D1 Klein Zwitserland D1 (4-0)final
SCHC D1 Amsterdam D1 (3-2)final
Kampong D1 HDM D1 (1-2)final
Pinoké D1 Bloemendaal D1 (2-1)final
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
HDM D1 SCHC D1 (1-2)final
Bloemendaal D1 Kampong D1 (1-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
HGC D1 Hurley D1 (2-0)final
Klein Zwitserland D1 Rotterdam D1 (0-3)final
Pinoké D1 Den Bosch D1 (0-1)final
Amsterdam D1 Tilburg D1 (7-0)final
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Rotterdam D1 HGC D1 (4-3)scheduled
Tilburg D1 HDM D1 (0-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Klein Zwitserland D1 Den Bosch D1 (2-6)final
Hurley D1 Amsterdam D1 (0-0)final
SCHC D1 Bloemendaal D1 (0-0)final
Kampong D1 Pinoké D1 (3-1)scheduled
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Pinoké D1 SCHC D1 (0-4)final
Den Bosch D1 Kampong D1 (4-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HGC D1 Klein Zwitserland D1 (1-0)scheduled
Bloemendaal D1 Tilburg D1 (2-0)final
HDM D1 Hurley D1 (0-1)final
Amsterdam D1 Rotterdam D1 (3-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
HDM D1 Rotterdam D1 (0-1)final
Den Bosch D1 HGC D1 (1-0)scheduled
Bezoekersregistratie
 

HGC TV