Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

JO18-1

Ondersteuning

Oliver Willars
Coach
Luc Schellekens
Assistent coach
Albert Poldervaart
Manager

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HGC JO18-1 Zoetermeer JO18-1 14:00
Bennebroek JO18-1 Houten JO18-1 14:15
Leusden JO18-1 Leiden JO18-1 14:15
Rapid JO18-1 Roomburg JO18-1 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg JO18-1 6 15 5 0 1
2 Houten JO18-1 6 12 3 3 0
3 HGC JO18-1 6 10 3 1 2
4 Leiden JO18-1 6 10 3 1 2
5 Leusden JO18-1 6 9 2 3 1
6 Bennebroek JO18-1 5 4 1 1 3
7 Rapid JO18-1 6 4 1 1 4
8 Zoetermeer JO18-1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO18-1 14:00 thuis - ABNAMRO
1 apr Leidse Hockey Club Roomburg JO18-1 14:00 thuis - ABNAMRO
15 apr Hockey Club Houten JO18-1 14:00 uit
22 apr MHC Bennebroek JO18-1 n.n.b thuis
13 mei G.H.C. RAPID JO18-1 n.n.b uit
20 mei MHC Leusden JO18-1 13:45 uit
27 mei LOHC JO18-1 n.n.b thuis
3 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO18-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Houten JO18-1 Rapid JO18-1 (3-0)final
Zoetermeer JO18-1 Leiden JO18-1 (0-2)scheduled
Roomburg JO18-1 HGC JO18-1 (4-2)scheduled
Bennebroek JO18-1 Leusden JO18-1 (3-3)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Leusden JO18-1 Zoetermeer JO18-1 (3-1)final
HGC JO18-1 Houten JO18-1 (3-3)scheduled
Leiden JO18-1 Roomburg JO18-1 (1-4)scheduled
Rapid JO18-1 Bennebroek JO18-1 (2-4)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Roomburg JO18-1 Zoetermeer JO18-1 (3-1)final
Houten JO18-1 Leiden JO18-1 (2-2)scheduled
Bennebroek JO18-1 HGC JO18-1 (3-4)scheduled
Rapid JO18-1 Leusden JO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Leusden JO18-1 Roomburg JO18-1 (1-4)final
HGC JO18-1 Rapid JO18-1 (3-1)final
Leiden JO18-1 Bennebroek JO18-1 (5-2)scheduled
Zoetermeer JO18-1 Houten JO18-1 (1-4)final
ZATERDAG 11 MAART 2023
Houten JO18-1 Roomburg JO18-1 (5-3)final
HGC JO18-1 Leusden JO18-1 (3-4)final
Rapid JO18-1 Leiden JO18-1 (2-3)scheduled
ZATERDAG 18 MAART 2023
Roomburg JO18-1 Bennebroek JO18-1 (6-3)final
Houten JO18-1 Leusden JO18-1 (2-2)final
Leiden JO18-1 HGC JO18-1 (1-4)final
Zoetermeer JO18-1 Rapid JO18-1 (3-4)final
 

HGC TV