Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Heren 2

Ondersteuning

Robert jan Van Vliet
Coach
Daniella Walonker
Manager
Birgitte Kok-Coers
Trainer
Friso Van Leeuwen
Trainer
Djimon Bourne
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen H3 Alecto-Augustinus H4
Cartouche H5 Groen-Geel H4
HGC H2-O Zoetermeer H3
HUDITO H3 Forescate H2-O
Leiden H5 Leonidas H8
Rijswijk H2 Roomburg H3

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cartouche H5 11 33 11 0 0
2 Leonidas H8 11 27 9 0 2
3 Forescate H2 11 22 7 1 3
4 Alphen H3 11 21 7 0 4
5 Zoetermeer H3 11 19 6 1 4
6 Roomburg H3 11 16 4 4 3
7 Alecto H4 11 13 4 1 6
8 Leiden H5 11 11 3 2 6
9 Rijswijk H2 11 9 2 3 6
10 HUDITO H3 11 8 2 2 7
11 HGC H2 11 7 2 1 8
12 Groen-Geel H4 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 n.n.b thuis
20 mrt L.S.C. ALECTO H4 n.n.b uit
27 mrt MHC Forescate H2 n.n.b thuis
3 apr HC Alphen H3 n.n.b uit
10 apr D.H.C. Hudito H3 n.n.b uit
24 apr LOHC H5 n.n.b thuis
8 mei Rijswijksche Hockey Club H2 n.n.b uit
15 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H5 n.n.b thuis
22 mei Groen-Geel H4 n.n.b uit
29 mei Leidse Hockey Club Roomburg H3 n.n.b thuis
12 jun R.H.V. Leonidas H8 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Zoetermeer H3 HGC H2-O 24-0
Leonidas H8 Leiden H5 3-0
Forescate H2-O HUDITO H3 4-3
Roomburg H3 Rijswijk H2 4-0
Groen-Geel H4 Cartouche H5 2-5
Alecto-Augustinus H4 Alphen H3 1-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
HUDITO H3 Groen-Geel H4 7-2
Alphen H3 Forescate H2-O 2-4
HGC H2-O Alecto-Augustinus H4 2-4
Leiden H5 Zoetermeer H3 1-2
Rijswijk H2 Leonidas H8 2-3
Cartouche H5 Roomburg H3 3-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Forescate H2-O HGC H2-O 10-2
Alecto-Augustinus H4 Leiden H5 2-4
Leonidas H8 Cartouche H5 0-3
Roomburg H3 Groen-Geel H4 3-3
Alphen H3 HUDITO H3 6-1
Zoetermeer H3 Rijswijk H2 7-1
DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2021
Leiden H5 Forescate H2-O 3-5
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Cartouche H5 Zoetermeer H3 6-2
HUDITO H3 Roomburg H3 2-3
HGC H2-O Alphen H3 2-12
Groen-Geel H4 Leonidas H8 0-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Alphen H3 Leiden H5 3-2
HGC H2-O HUDITO H3 2-2
Leonidas H8 Roomburg H3 3-1
Zoetermeer H3 Groen-Geel H4 5-2
Forescate H2-O Rijswijk H2 4-4
Alecto-Augustinus H4 Cartouche H5 1-7
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rijswijk H2 Alecto-Augustinus H4 3-5
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Cartouche H5 Forescate H2-O 3-2
Leiden H5 HGC H2-O 8-0
Roomburg H3 Zoetermeer H3 3-3
Groen-Geel H4 Alecto-Augustinus H4 1-2
Rijswijk H2 Alphen H3 4-3
HUDITO H3 Leonidas H8 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Alphen H3 Cartouche H5 3-5
Forescate H2-O Groen-Geel H4 4-2
Zoetermeer H3 Leonidas H8 1-3
HGC H2-O Rijswijk H2 5-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
HUDITO H3 Zoetermeer H3 1-5
Rijswijk H2 Leiden H5 4-4
Leonidas H8 Alecto-Augustinus H4 3-0
Roomburg H3 Forescate H2-O 3-2
Groen-Geel H4 Alphen H3 3-4
Cartouche H5 HGC H2-O 4-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Forescate H2-O Leonidas H8 2-1
Alecto-Augustinus H4 Zoetermeer H3 4-0
Leiden H5 Cartouche H5 3-5
Rijswijk H2 HUDITO H3 2-2
HGC H2-O Groen-Geel H4 6-1
Alphen H3 Roomburg H3 4-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Roomburg H3 HGC H2-O 5-0
Alecto-Augustinus H4 HUDITO H3 0-3
Zoetermeer H3 Forescate H2-O 5-1
Leonidas H8 Alphen H3 2-0
Groen-Geel H4 Leiden H5 3-2
Cartouche H5 Rijswijk H2 3-1
DINSDAG 23 NOVEMBER 2021
Leiden H5 HUDITO H3 2-0
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
Alecto-Augustinus H4 Roomburg H3 2-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Alphen H3 Zoetermeer H3 5-4
HUDITO H3 Cartouche H5 1-2
Forescate H2-O Alecto-Augustinus H4 5-4
Rijswijk H2 Groen-Geel H4 9-1
Leiden H5 Roomburg H3 2-2
HGC H2-O Leonidas H8 1-2
Bezoekersregistratie

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten
 

HGC TV