Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 3

Ondersteuning

Laura Clifford Kocq Van Breugel
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D9 Leonidas D16
HGC D3 Groen-Geel D7
Leiden D6 Alphen D3
Schiedam D5 Leonidas D14
Victoria D7 Alecto-Augustinus D6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D3 10 30 10 0 0
2 HDM D4 10 22 7 1 2
3 HGC D3 10 17 5 2 3
4 Groen-Geel D9 10 16 5 1 4
5 Alecto D6 10 15 4 3 3
6 Leonidas D16 10 13 5 1 4
7 Schiedam D5 10 13 4 1 5
8 Victoria D7 10 11 3 2 5
9 Leonidas D14 10 9 3 0 7
10 Groen-Geel D7 10 7 2 1 7
11 Leiden D6 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Groen-Geel D7 n.n.b thuis
20 mrt R.H.V. Leonidas D14 n.n.b uit
27 mrt HC Alphen D3 n.n.b thuis
10 apr LOHC D6 n.n.b thuis
24 apr HC Schiedam D5 n.n.b uit
8 mei hdm D4 n.n.b uit
15 mei Groen-Geel D9 n.n.b thuis
22 mei HV Victoria D7 n.n.b uit
29 mei L.S.C. ALECTO D6 n.n.b thuis
12 jun R.H.V. Leonidas D16 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel D7 HGC D3 1-2
Leonidas D14 Schiedam D5 5-1
Leonidas D16 Groen-Geel D9 3-3
Alecto-Augustinus D6 Victoria D7 5-2
Alphen D3 Leiden D6 4-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
HGC D3 Leonidas D14 1-0
Groen-Geel D9 Groen-Geel D7 1-4
Victoria D7 Leonidas D16 3-5
HDM D4 Alecto-Augustinus D6 3-0
Schiedam D5 Alphen D3 2-6
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Alphen D3 HGC D3 6-0
Leonidas D14 Groen-Geel D9 3-1
Leiden D6 HDM D4 0-6
Leonidas D16 Alecto-Augustinus D6 2-5
Groen-Geel D7 Victoria D7 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Alecto-Augustinus D6 Groen-Geel D7 4-1
Victoria D7 Leonidas D14 3-2
Groen-Geel D9 Alphen D3 0-6
Schiedam D5 Leiden D6 5-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Groen-Geel D7 Leonidas D16 1-2
Alphen D3 Victoria D7 4-1
Leonidas D14 Alecto-Augustinus D6 0-1
Schiedam D5 HDM D4 2-5
Leiden D6 HGC D3 0-2
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
HDM D4 Leonidas D16 5-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
HGC D3 Schiedam D5 4-0
HDM D4 Groen-Geel D7 8-0
Groen-Geel D9 Leiden D6 8-3
Alecto-Augustinus D6 Alphen D3 3-5
Leonidas D16 Leonidas D14 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leiden D6 Victoria D7 0-2
Schiedam D5 Groen-Geel D9 1-5
Leonidas D14 Groen-Geel D7 1-2
Alphen D3 Leonidas D16 11-0
HGC D3 HDM D4 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Alecto-Augustinus D6 Leiden D6 1-1
Victoria D7 Schiedam D5 1-4
Groen-Geel D9 HGC D3 2-3
HDM D4 Leonidas D14 5-0
Groen-Geel D7 Alphen D3 0-7
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Alphen D3 Leonidas D14 6-1
Groen-Geel D9 HDM D4 3-2
HGC D3 Victoria D7 0-0
Schiedam D5 Alecto-Augustinus D6 0-0
Leiden D6 Leonidas D16 0-5
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Victoria D7 Groen-Geel D9 1-3
Alphen D3 HDM D4 1-0
Groen-Geel D7 Leiden D6 0-0
Leonidas D16 Schiedam D5 3-4
Alecto-Augustinus D6 HGC D3 2-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Leiden D6 Leonidas D14 1-3
Schiedam D5 Groen-Geel D7 3-0
HGC D3 Leonidas D16 1-2
Groen-Geel D9 Alecto-Augustinus D6 3-1
HDM D4 Victoria D7 2-2
Bezoekersregistratie

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten
 

HGC TV