Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 03

Ondersteuning

Laura Clifford Kocq Van Breugel
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D3 Forescate D3
HGC D3 Leonidas D11
Leiden D4 Roomburg D6
Nieuwkoop D2-O Leonidas D10
Noordwijk D2-O Alecto D5
Schiedam D4 Groen-Geel D6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate D3 6 18 6 0 0
2 Leonidas D10 6 13 4 1 1
3 Leonidas D11 6 13 4 1 1
4 Schiedam D4 6 12 4 0 2
5 Alphen D3 6 11 3 2 1
6 Roomburg D6 6 9 3 0 3
7 Noordwijk D2 6 8 2 2 2
8 Alecto D5 4 4 1 1 2
9 Groen-Geel D6 6 4 1 1 4
10 Leiden D4 5 2 0 2 3
11 HGC D3 5 1 0 1 4
12 Nieuwkoop D2 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt R.H.V. Leonidas D11 n.n.b thuis
14 mrt MHC Forescate D3 n.n.b uit
21 mrt R.H.V. Leonidas D10 n.n.b thuis
28 mrt L.S.C. ALECTO D5 n.n.b uit
11 apr HC Nieuwkoop D2 n.n.b thuis
18 apr HC Alphen D3 n.n.b uit
25 apr Noordwijk D2 n.n.b uit
16 mei HC Schiedam D4 n.n.b thuis
30 mei LOHC D4 n.n.b uit
6 jun Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b thuis
13 jun Groen-Geel D6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Roomburg D6 Leiden D4 2-0
Groen-Geel D6 Schiedam D4 1-3
Leonidas D11 HGC D3 3-0
Forescate D3 Alphen D3 7-0
Leonidas D10 Nieuwkoop D2-O 8-1
Alecto D5 Noordwijk D2-O 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Noordwijk D2-O Roomburg D6 0-2
Nieuwkoop D2-O Alecto D5 2-5
Alphen D3 Leonidas D10 1-0
HGC D3 Forescate D3 1-6
Schiedam D4 Leonidas D11 1-0
Leiden D4 Groen-Geel D6 2-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Nieuwkoop D2-O Noordwijk D2-O 1-7
Alecto D5 Alphen D3 2-2
Leonidas D10 HGC D3 2-1
Forescate D3 Schiedam D4 3-1
Leonidas D11 Leiden D4 4-1
Groen-Geel D6 Roomburg D6 0-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Schiedam D4 Leonidas D10 1-2
Noordwijk D2-O Groen-Geel D6 0-2
Alphen D3 Nieuwkoop D2-O 3-0
Roomburg D6 Leonidas D11 2-3
Leiden D4 Forescate D3 2-7
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Nieuwkoop D2-O HGC D3 1-1
Alphen D3 Noordwijk D2-O 2-2
Forescate D3 Roomburg D6 4-1
Leonidas D10 Leiden D4 3-3
Alecto D5 Schiedam D4 0-10
Leonidas D11 Groen-Geel D6 3-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Noordwijk D2-O Leonidas D11 1-1
HGC D3 Alphen D3 1-3
Schiedam D4 Nieuwkoop D2-O 6-0
Roomburg D6 Leonidas D10 1-2
Groen-Geel D6 Forescate D3 0-7
Bezoekersregistratie

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten
 

HGC TV