Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 01

Spelers Dames 01

Bernice van Aken
Laura Barden
Zoya Brouwers
Kiki de Bruijne
Lucie Ehrmann
Isabella Fois
Anke van Goudoever
Lisa Harteveld
Zoe Hessels
Colette Jansen
Nienke Keijser
Esmée Kras
Lisa Lejeune
Isis van Loon
Laura Lubout
Alina Piccardo
Moe Sasaki
Karlijn Scheepens
Sophie Schlatmann
Loes Stijntjes
Julie Sytsema
Carmen Vincentie

Ondersteuning

Yara Casteleijn
Coach
Bram Lomans
Assistent coach
Hans Wentel
Manager
Hans-pieter van Beek
Trainer
Robbert Delissen
Trainer
Helen Lejeune-van der Ben
Trainer
Franciska Hoekstra
Arts
Alexandra Delissen
Fysio
Joppe Maes
Fysio
Tom Wernink
Video

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D1 Kampong D1 12:45
Hurley D1 Victoria D1
Laren D1 Pinoké D1 12:45
Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 12:45
SCHC D1 Bloemendaal D1 12:45
hdm D1 HGC D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D1 17 43 13 4 0
2 SCHC D1 17 40 12 4 1
3 Amsterdam D1 17 34 9 7 1
4 Oranje-Rood D1 17 31 9 4 4
5 Pinoké D1 17 27 9 0 8
6 Hurley D1 17 25 6 7 4
7 Kampong D1 17 24 7 3 7
8 hdm D1 17 18 5 3 9
9 Laren D1 17 17 4 5 8
10 Bloemendaal D1 17 16 4 4 9
11 Victoria D1 17 8 2 2 13
12 HGC D1 17 1 0 1 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr hdm D1 n.n.b uit
26 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1 12:45 thuis - ABNAMRO
3 mei Larensche Mixed Hockey Club D1 12:45 thuis - ABNAMRO

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
hdm D1 Hurley D1 1-1
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-1
Kampong D1 Den Bosch D1 1-9
Laren D1 SCHC D1 0-5
Amsterdam D1 HGC D1 3-0
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D1 hdm D1 5-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
HGC D1 Bloemendaal D1 0-1
SCHC D1 Amsterdam D1 1-1
Victoria D1 Kampong D1 3-3
Hurley D1 Laren D1 2-2
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D1 Hurley D1 1-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-3
Pinoké D1 Victoria D1 2-1
hdm D1 Den Bosch D1 0-3
SCHC D1 HGC D1 6-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HGC D1 Kampong D1 1-5
Hurley D1 SCHC D1 3-3
Victoria D1 hdm D1 0-2
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 2-1
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-2
Den Bosch D1 Laren D1 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Amsterdam D1 Den Bosch D1 1-1
Laren D1 Victoria D1 3-1
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-1
Pinoké D1 Kampong D1 0-2
hdm D1 Bloemendaal D1 2-0
Hurley D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kampong D1 hdm D1 1-3
Oranje-Rood D1 Hurley D1 3-0
Den Bosch D1 SCHC D1 2-2
Bloemendaal D1 Laren D1 4-4
HGC D1 Pinoké D1 0-2
Victoria D1 Amsterdam D1 1-6
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
SCHC D1 hdm D1 4-0
HGC D1 Victoria D1 0-2
Hurley D1 Pinoké D1 4-1
Oranje-Rood D1 Kampong D1 1-2
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
Kampong D1 HGC D1 6-1
hdm D1 Victoria D1 3-2
SCHC D1 Hurley D1 4-3
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
hdm D1 Pinoké D1 0-1
SCHC D1 Victoria D1 6-0
Laren D1 Kampong D1 0-2
Hurley D1 Den Bosch D1 0-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 8-0
Oranje-Rood D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-4
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-1
Pinoké D1 Laren D1 2-0
Victoria D1 Hurley D1 1-2
HGC D1 hdm D1 0-4
Kampong D1 Amsterdam D1 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hurley D1 Bloemendaal D1 2-2
Laren D1 hdm D1 3-2
Oranje-Rood D1 Victoria D1 2-1
Den Bosch D1 HGC D1 7-0
Amsterdam D1 Pinoké D1 3-1
SCHC D1 Kampong D1 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Laren D1 HGC D1 3-1
Victoria D1 Den Bosch D1 1-7
Kampong D1 Hurley D1 1-2
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-2
Pinoké D1 SCHC D1 1-8
hdm D1 Amsterdam D1 0-2
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Victoria D1 Bloemendaal D1 1-1
Hurley D1 hdm D1 2-1
Den Bosch D1 Kampong D1 3-2
HGC D1 Amsterdam D1 1-9
DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
SCHC D1 Laren D1 4-1
VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-8
Amsterdam D1 SCHC D1 2-0
Laren D1 Hurley D1 0-1
hdm D1 Oranje-Rood D1 2-2
Kampong D1 Victoria D1 3-2
Bloemendaal D1 HGC D1 1-0
ZONDAG 1 MAART 2020
Hurley D1 Amsterdam D1 1-1
Bloemendaal D1 Kampong D1 0-3
Victoria D1 Pinoké D1 2-4
Den Bosch D1 hdm D1 2-1
Oranje-Rood D1 Laren D1 2-1
HGC D1 SCHC D1 0-6
DONDERDAG 5 MAART 2020
Kampong D1 Oranje-Rood D1 2-2
VRIJDAG 6 MAART 2020
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 2-4
hdm D1 SCHC D1 1-4
Pinoké D1 Hurley D1 1-0
Victoria D1 HGC D1 1-0
Laren D1 Amsterdam D1 1-1
ZONDAG 8 MAART 2020
Kampong D1 Pinoké D1 2-3
Victoria D1 Laren D1 1-3
Den Bosch D1 Amsterdam D1 1-1
Oranje-Rood D1 SCHC D1 2-5
Bloemendaal D1 hdm D1 1-1
HGC D1 Hurley D1 1-1
 

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten

HGC TV