Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames Veteranen A

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Pinoké DA 11:00
Amsterdam DA Laren DA 16:00
Gooische DA Bloemendaal DA 12:00
Kampong DA hdm DA 10:30
Rotterdam DA Voordaan DA 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spandersbosch DA 13 34 11 1 1
2 Amsterdam DA 12 26 8 2 2
3 hdm DA 13 24 7 3 3
4 Gooische DA 13 19 6 1 6
5 Bloemendaal DA 13 19 6 1 6
6 Pinoké DA 12 19 6 1 5
7 Laren DA 12 17 5 2 5
8 Alecto DA 13 15 5 0 8
9 Rotterdam DA 13 15 4 3 6
10 Kampong DA 13 9 2 3 8
11 Voordaan DA 13 4 1 1 11

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Alecto DA hdm DA 4-2
Bloemendaal DA Voordaan DA 4-2
Gooische DA Spandersbosch DA 1-2
Rotterdam DA Laren DA 3-0
Kampong DA Amsterdam DA 1-2
HGC DA Pinoké DA 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
hdm DA Gooische DA 2-1
Spandersbosch DA Rotterdam DA 3-0
Laren DA Kampong DA 1-1
Amsterdam DA HGC DA 1-1
Pinoké DA Bloemendaal DA 2-0
MAANDAG 17 SEPTEMBER 2018
Voordaan DA Alecto DA 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto DA Bloemendaal DA 3-2
Gooische DA Voordaan DA 5-0
Kampong DA Spandersbosch DA 0-3
Rotterdam DA hdm DA 0-0
Amsterdam DA Pinoké DA 1-2
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Laren DA HGC DA 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Pinoké DA Alecto DA 0-4
Laren DA Amsterdam DA 1-3
Spandersbosch DA HGC DA 4-0
hdm DA Kampong DA 4-0
Voordaan DA Rotterdam DA 1-3
Bloemendaal DA Gooische DA 0-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Laren DA Pinoké DA 1-3
HGC DA hdm DA 0-5
Kampong DA Voordaan DA 2-2
Rotterdam DA Bloemendaal DA 1-1
Amsterdam DA Spandersbosch DA 1-2
Gooische DA Alecto DA 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Bloemendaal DA Kampong DA 6-2
Alecto DA Rotterdam DA 0-3
hdm DA Amsterdam DA 0-1
Pinoké DA Gooische DA 1-0
Spandersbosch DA Laren DA 4-0
Voordaan DA HGC DA 5-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Laren DA hdm DA 3-3
Spandersbosch DA Pinoké DA 3-1
Amsterdam DA Voordaan DA 3-0
Rotterdam DA Gooische DA 1-4
Kampong DA Alecto DA 0-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Pinoké DA Rotterdam DA 5-1
Voordaan DA Laren DA 0-3
Gooische DA Kampong DA 5-3
Bloemendaal DA Amsterdam DA 1-2
hdm DA Spandersbosch DA 2-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
hdm DA Pinoké DA 1-1
Laren DA Bloemendaal DA 1-0
Spandersbosch DA Voordaan DA 2-0
Amsterdam DA Alecto DA 6-0
Kampong DA Rotterdam DA 0-4
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Bloemendaal DA Spandersbosch DA 3-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Amsterdam DA Rotterdam DA 2-2
Laren DA Gooische DA 3-1
Pinoké DA Voordaan DA 3-2
hdm DA Bloemendaal DA 2-4
Spandersbosch DA Alecto DA 2-1
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
Voordaan DA hdm DA 0-2
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Kampong DA Pinoké DA 1-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Gooische DA Amsterdam DA 0-2
ZONDAG 3 MAART 2019
Alecto DA Laren DA 0-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Voordaan DA Bloemendaal DA 1-4
Laren DA Rotterdam DA 5-2
Spandersbosch DA Gooische DA 0-0
Amsterdam DA Kampong DA 1-1
hdm DA Alecto DA 3-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Bloemendaal DA Pinoké DA 4-1
Kampong DA Laren DA 2-1
Rotterdam DA Spandersbosch DA 0-1
Gooische DA hdm DA 2-5
Alecto DA Voordaan DA 5-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Bloemendaal DA Alecto DA 5-3
Pinoké DA Amsterdam DA 0-1
Voordaan DA Gooische DA 0-4
hdm DA Rotterdam DA 3-1
Spandersbosch DA Kampong DA 2-0
 

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten

HGC TV