Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames Veteranen A

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Laren DA

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spandersbosch DA 10 27 9 0 1
2 Amsterdam DA 10 22 7 1 2
3 Pinoké DA 10 19 6 1 3
4 Gooische DA 10 15 5 0 5
5 hdm DA 10 15 4 3 3
6 Rotterdam DA 10 15 4 3 3
7 Alecto DA 9 12 4 0 5
8 Laren DA 9 11 3 2 4
9 Bloemendaal DA 10 10 3 1 6
10 Kampong DA 10 5 1 2 7
11 Voordaan DA 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HGC DA Pinoké DA 1-2
Gooische DA Spandersbosch DA 1-2
Rotterdam DA Laren DA 3-0
Kampong DA Amsterdam DA 1-2
Alecto DA hdm DA 4-2
Bloemendaal DA Voordaan DA 4-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Spandersbosch DA Rotterdam DA 3-0
Laren DA Kampong DA 1-1
Pinoké DA Bloemendaal DA 2-0
hdm DA Gooische DA 2-1
Amsterdam DA HGC DA 1-1
MAANDAG 17 SEPTEMBER 2018
Voordaan DA Alecto DA 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Gooische DA Voordaan DA 5-0
Amsterdam DA Pinoké DA 1-2
Rotterdam DA hdm DA 0-0
Kampong DA Spandersbosch DA 0-3
Alecto DA Bloemendaal DA 3-2
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Laren DA HGC DA 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Pinoké DA Alecto DA 0-4
Voordaan DA Rotterdam DA 1-3
hdm DA Kampong DA 4-0
Bloemendaal DA Gooische DA 0-3
Laren DA Amsterdam DA 1-3
Spandersbosch DA HGC DA 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
HGC DA hdm DA 0-5
Kampong DA Voordaan DA 2-2
Rotterdam DA Bloemendaal DA 1-1
Gooische DA Alecto DA 8-1
Amsterdam DA Spandersbosch DA 1-2
Laren DA Pinoké DA 1-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pinoké DA Gooische DA 1-0
Spandersbosch DA Laren DA 4-0
Alecto DA Rotterdam DA 0-3
Bloemendaal DA Kampong DA 6-2
Voordaan DA HGC DA 5-2
hdm DA Amsterdam DA 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Rotterdam DA Gooische DA 1-4
Amsterdam DA Voordaan DA 3-0
Kampong DA Alecto DA 0-1
Laren DA hdm DA 3-3
Spandersbosch DA Pinoké DA 3-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Voordaan DA Laren DA 0-3
Gooische DA Kampong DA 5-3
hdm DA Spandersbosch DA 2-0
Pinoké DA Rotterdam DA 5-1
Bloemendaal DA Amsterdam DA 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Amsterdam DA Alecto DA 6-0
Kampong DA Rotterdam DA 0-4
Laren DA Bloemendaal DA 1-0
hdm DA Pinoké DA 1-1
Spandersbosch DA Voordaan DA 2-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Bloemendaal DA Spandersbosch DA 3-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Laren DA Gooische DA 3-1
hdm DA Bloemendaal DA 2-4
Spandersbosch DA Alecto DA 2-1
Amsterdam DA Rotterdam DA 2-2
Pinoké DA Voordaan DA 3-2
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
Voordaan DA hdm DA 0-2
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Kampong DA Pinoké DA 1-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Gooische DA Amsterdam DA 0-2
 

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten

HGC TV