Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Heren Veteranen C

Ondersteuning

Stefan Gales
Captain
Maarten Stoltz
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Noordwijk HB Victoria HB 12:45
Rotterdam HF Roomburg HC 14:30
Schoonhoven HA Klein Zwitserland HD 15:30
Voorne-Forcial HA hdm HF 10:00
Ypenburg HB HGC HC 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HGC HC 18 43 13 4 1
2 Klein Zwitserland HD 18 41 13 2 3
3 Victoria HB 18 37 11 4 3
4 hdm HF 18 33 10 3 5
5 Roomburg HC 18 24 7 3 8
6 Rotterdam HF 18 24 7 3 8
7 Schoonhoven HA 18 19 5 4 9
8 Voorne HA 18 17 5 2 11
9 Waddinxveen HB 19 17 5 2 12
10 Noordwijk HB 19 16 4 4 11
11 Ypenburg HB 18 11 2 5 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HC Ypenburg HB 11:00 uit
2 jun Hockey Club Rotterdam HF n.n.b thuis - ABNAMRO

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland HD Rotterdam HF 2-1
HGC HC Voorne-Forcial HA 5-3
Roomburg HC Waddinxveen HB 3-0
hdm HF Noordwijk HB 2-0
Ypenburg HB Schoonhoven HA 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rotterdam HF Ypenburg HB 2-3
Voorne-Forcial HA Klein Zwitserland HD 1-1
Waddinxveen HB HGC HC 2-5
Noordwijk HB Roomburg HC 1-1
Victoria HB hdm HF 3-5
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Rotterdam HF Schoonhoven HA 5-1
Roomburg HC Victoria HB 0-1
HGC HC Noordwijk HB 3-0
Klein Zwitserland HD Waddinxveen HB 4-1
Ypenburg HB Voorne-Forcial HA 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Noordwijk HB Klein Zwitserland HD 0-9
Waddinxveen HB Ypenburg HB 1-0
Voorne-Forcial HA Rotterdam HF 2-8
Schoonhoven HA hdm HF 1-5
Victoria HB HGC HC 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rotterdam HF Waddinxveen HB 1-5
Ypenburg HB Noordwijk HB 1-1
Klein Zwitserland HD Victoria HB 3-2
Roomburg HC hdm HF 3-1
Voorne-Forcial HA Schoonhoven HA 7-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Waddinxveen HB Voorne-Forcial HA 0-5
Noordwijk HB Rotterdam HF 3-6
Schoonhoven HA Roomburg HC 2-1
hdm HF HGC HC 1-3
Victoria HB Ypenburg HB 1-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Rotterdam HF Victoria HB 0-5
Waddinxveen HB Schoonhoven HA 5-5
HGC HC Roomburg HC 0-1
Klein Zwitserland HD hdm HF 1-4
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schoonhoven HA HGC HC 1-2
Victoria HB Voorne-Forcial HA 9-1
hdm HF Ypenburg HB 2-0
Roomburg HC Klein Zwitserland HD 1-3
Noordwijk HB Waddinxveen HB 2-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Waddinxveen HB Victoria HB 1-9
Noordwijk HB Schoonhoven HA 3-3
Klein Zwitserland HD HGC HC 1-1
Rotterdam HF hdm HF 0-5
Ypenburg HB Roomburg HC 1-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Roomburg HC Rotterdam HF 1-2
hdm HF Voorne-Forcial HA 6-2
Victoria HB Noordwijk HB 3-0
Klein Zwitserland HD Schoonhoven HA 3-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schoonhoven HA Victoria HB 0-1
Rotterdam HF HGC HC 2-2
Voorne-Forcial HA Roomburg HC 3-4
Waddinxveen HB hdm HF 1-6
Ypenburg HB Klein Zwitserland HD 1-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Voorne-Forcial HA Noordwijk HB 2-1
HGC HC Ypenburg HB 2-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Waddinxveen HB Roomburg HC 0-0
Noordwijk HB hdm HF 3-0
Voorne-Forcial HA HGC HC 3-6
Rotterdam HF Klein Zwitserland HD 0-4
Schoonhoven HA Ypenburg HB 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Klein Zwitserland HD Voorne-Forcial HA 2-1
HGC HC Waddinxveen HB 5-2
Roomburg HC Noordwijk HB 3-1
hdm HF Victoria HB 1-1
Ypenburg HB Rotterdam HF 0-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Noordwijk HB HGC HC 0-2
Victoria HB Roomburg HC 2-2
Waddinxveen HB Klein Zwitserland HD 2-3
Voorne-Forcial HA Ypenburg HB 3-1
Schoonhoven HA Rotterdam HF 3-6
ZONDAG 31 MAART 2019
HGC HC Victoria HB 0-0
hdm HF Schoonhoven HA 2-1
Rotterdam HF Voorne-Forcial HA 4-2
Klein Zwitserland HD Noordwijk HB 3-0
WOENSDAG 3 APRIL 2019
Ypenburg HB Waddinxveen HB 3-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
hdm HF Roomburg HC 1-0
Schoonhoven HA Voorne-Forcial HA 6-2
Noordwijk HB Ypenburg HB 4-1
Victoria HB Klein Zwitserland HD 2-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Ypenburg HB Victoria HB 0-0
HGC HC hdm HF 8-4
Roomburg HC Schoonhoven HA 3-4
Voorne-Forcial HA Waddinxveen HB 3-1
Rotterdam HF Noordwijk HB 3-3
ZONDAG 28 APRIL 2019
Waddinxveen HB Rotterdam HF 2-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Roomburg HC HGC HC 1-4
hdm HF Klein Zwitserland HD 2-3
Victoria HB Rotterdam HF 7-1
Noordwijk HB Voorne-Forcial HA 11-3
Schoonhoven HA Waddinxveen HB 2-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Ypenburg HB hdm HF 1-1
Klein Zwitserland HD Roomburg HC 1-0
HGC HC Schoonhoven HA 3-3
Waddinxveen HB Noordwijk HB 5-1
Voorne-Forcial HA Victoria HB 2-5
ZONDAG 19 MEI 2019
Roomburg HC Ypenburg HB 2-1
hdm HF Rotterdam HF 2-2
Victoria HB Waddinxveen HB 3-0
Schoonhoven HA Noordwijk HB 3-1
HGC HC Klein Zwitserland HD 3-0
 

HGC TV