Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Heren 01

Spelers Heren 01

Seve van Ass
Nicholas Budgeon
Tanguy Cosyns
Lars Heerink
Steijn van Heijningen
Ashley Jackson
Floris van der Linden
Dick Möhlmann
Thijmen Piket
Maxime Plennevaux
Finlay Quaile
Willem Rath
Siem Schoenaker
Roderick Standaart
Kenta Tanaka
Karst Timmer
Olivier van Tongeren
Floris Van der Kroon
Sam van der Ven
Pelle Vos

Ondersteuning

Paul van Ass
Coach
Ernst-Jan Beukers
Manager
Andel van der Meij
Arts
Joppe Maes
Fysio
Han Kees Vriesendorp
Fysio
Carlo Daniels
Video-analist
Martijn Drijver
Keeperstrainer
Sandra Vos-Dijkstra
Assistent-manager

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 20:30
Den Bosch H1 HGC H1 20:30
Oranje-Rood H1 SCHC H1 20:30
Pinoké H1 Bloemendaal H1
Rotterdam H1 Almere H1 20:30
Tilburg H1 Kampong H1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 15 38 12 2 1
2 Kampong H1 15 35 11 2 2
3 HGC H1 15 30 9 3 3
4 Oranje-Rood H1 15 27 8 3 4
5 Amsterdam H1 15 24 7 3 5
6 Den Bosch H1 15 24 6 6 3
7 Rotterdam H1 15 21 6 3 6
8 Pinoké H1 15 15 3 6 6
9 Klein Zwitserland H1 15 10 2 4 9
10 Tilburg H1 15 9 1 6 8
11 Almere H1 15 8 2 2 11
12 SCHC H1 15 8 2 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 20:30 uit
31 mrt Pinoké H1 14:45 thuis - ABNAMRO
7 apr Almeerse HC H1 14:45 thuis - ABNAMRO
14 apr !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - ABNAMRO
21 apr !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - ABNAMRO
28 apr Klein Zwitserland H1 14:45 uit
3 mei SV Kampong Hockey H1 20:30 thuis - ABNAMRO
5 mei Hockeyclub SCHC H1 14:45 uit
12 mei HC Bloemendaal H1 14:45 thuis - ABNAMRO

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-1
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1
Kampong H1 Pinoké H1 4-1
HGC H1 Oranje-Rood H1 4-5
Klein Zwitserland H1 SCHC H1 3-2
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Rotterdam H1 1-3
SCHC H1 Kampong H1 2-7
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 HGC H1 1-3
Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-0
Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-1
VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-1
Almere H1 Tilburg H1 1-1
HGC H1 Amsterdam H1 0-2
Den Bosch H1 Rotterdam H1 3-0
SCHC H1 Pinoké H1 2-2
Kampong H1 Bloemendaal H1 1-2
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Bloemendaal H1 SCHC H1 5-0
Pinoké H1 Den Bosch H1 1-1
Oranje-Rood H1 Kampong H1 1-3
Rotterdam H1 HGC H1 2-6
Amsterdam H1 Almere H1 4-1
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-2
Bloemendaal H1 Pinoké H1 2-0
Kampong H1 Tilburg H1 6-0
HGC H1 Den Bosch H1 4-4
Almere H1 Rotterdam H1 2-2
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-2
VRIJDAG 21 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 HGC H1 2-4
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 0-0
Amsterdam H1 Kampong H1 0-2
Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-0
Den Bosch H1 Almere H1 0-1
Tilburg H1 SCHC H1 2-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 1-3
Almere H1 HGC H1 0-4
SCHC H1 Amsterdam H1 2-4
Bloemendaal H1 Tilburg H1 6-1
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 3-2
Kampong H1 Rotterdam H1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 1-4
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 2-2
Rotterdam H1 SCHC H1 4-2
Den Bosch H1 Kampong H1 1-1
HGC H1 Klein Zwitserland H1 5-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Tilburg H1 Pinoké H1 2-2
Klein Zwitserland H1 Almere H1 3-1
Den Bosch H1 SCHC H1 5-0
Kampong H1 HGC H1 3-3
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HGC H1 SCHC H1 6-1
Almere H1 Kampong H1 1-4
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 2-2
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-4
Amsterdam H1 Tilburg H1 7-1
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-4
VRIJDAG 19 OKTOBER 2018
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 4-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 1-0
Tilburg H1 Rotterdam H1 1-4
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 2-2
Bloemendaal H1 HGC H1 2-1
Pinoké H1 Amsterdam H1 2-2
SCHC H1 Almere H1 2-0
ZONDAG 10 MAART 2019
SCHC H1 Klein Zwitserland H1 2-0
Amsterdam H1 Rotterdam H1 2-2
Tilburg H1 Den Bosch H1 1-1
Oranje-Rood H1 HGC H1 3-5
Bloemendaal H1 Almere H1 2-1
Pinoké H1 Kampong H1 1-3
VRIJDAG 15 MAART 2019
Rotterdam H1 Pinoké H1 1-3
Den Bosch H1 Amsterdam H1 2-1
Kampong H1 SCHC H1 4-3
HGC H1 Tilburg H1 4-0
Almere H1 Oranje-Rood H1 2-1
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 0-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Pinoké H1 SCHC H1 1-0
Bloemendaal H1 Kampong H1 1-2
Tilburg H1 Almere H1 4-3
Amsterdam H1 HGC H1 2-8
Rotterdam H1 Den Bosch H1 2-3
Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 4-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Den Bosch H1 Pinoké H1 1-1
HGC H1 Rotterdam H1 2-2
Almere H1 Amsterdam H1 1-3
SCHC H1 Bloemendaal H1 1-6
Klein Zwitserland H1 Tilburg H1 0-0
Kampong H1 Oranje-Rood H1 1-0
 

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten

HGC TV