Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 04

Ondersteuning

Sanne Renssen-sauer
Captain
Viviane van Tol
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D3 Schiedam D9
HGC D4 Noordwijk D2 (O)
Leiden D8 hdm D5
Leonidas D18 Groen-Geel D9
Leonidas D19 Rijswijk D3
Victoria D8 Alphen D4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D8 11 25 8 1 2
2 Groen-Geel D9 11 23 7 2 2
3 Cartouche D3 11 22 7 1 3
4 Rijswijk D3 11 20 6 2 3
5 Noordwijk D2 11 20 6 2 3
6 hdm D5 11 19 6 1 4
7 Schiedam D9 11 17 5 2 4
8 Leonidas D18 11 15 4 3 4
9 Leonidas D19 11 10 3 1 7
10 HGC D4 11 10 3 1 7
11 Victoria D8 11 7 2 1 8
12 Alphen D4 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Noordwijk D2 n.n.b thuis
17 mrt hdm D5 n.n.b uit
24 mrt HC Schiedam D9 n.n.b thuis
31 mrt Groen-Geel D9 n.n.b uit
7 apr HC Alphen D4 n.n.b thuis
14 apr R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit
5 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D3 n.n.b thuis
12 mei LOHC D8 n.n.b uit
19 mei HV Victoria D8 n.n.b uit
26 mei R.H.V. Leonidas D19 n.n.b thuis
2 jun Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Rijswijk D3 Leonidas D19 6-2
Noordwijk D2 (O) HGC D4 1-2
Alphen D4 Victoria D8 0-3
hdm D5 Leiden D8 3-5
Groen-Geel D9 Leonidas D18 3-0
Schiedam D9 Cartouche D3 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Victoria D8 Rijswijk D3 1-7
Leonidas D18 Alphen D4 6-1
Leiden D8 Schiedam D9 4-1
HGC D4 hdm D5 1-3
Leonidas D19 Noordwijk D2 (O) 0-2
Cartouche D3 Groen-Geel D9 1-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D9 Leiden D8 3-2
Schiedam D9 HGC D4 2-1
hdm D5 Leonidas D19 0-1
Noordwijk D2 (O) Rijswijk D3 5-1
Leonidas D18 Victoria D8 1-1
Alphen D4 Cartouche D3 0-6
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Cartouche D3 Leonidas D18 2-0
Victoria D8 Noordwijk D2 (O) 1-3
Leiden D8 Alphen D4 5-2
Rijswijk D3 hdm D5 2-2
Leonidas D19 Schiedam D9 1-3
HGC D4 Groen-Geel D9 0-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas D18 Leiden D8 2-1
Cartouche D3 Victoria D8 4-0
Alphen D4 HGC D4 2-3
hdm D5 Noordwijk D2 (O) 0-1
Schiedam D9 Rijswijk D3 1-4
Groen-Geel D9 Leonidas D19 3-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Victoria D8 hdm D5 1-8
Leiden D8 Cartouche D3 1-0
Leonidas D19 Alphen D4 3-1
Rijswijk D3 Groen-Geel D9 6-0
Noordwijk D2 (O) Schiedam D9 1-1
HGC D4 Leonidas D18 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Groen-Geel D9 Noordwijk D2 (O) 1-0
Schiedam D9 hdm D5 1-2
Leonidas D18 Leonidas D19 1-0
Cartouche D3 HGC D4 4-1
Leiden D8 Victoria D8 2-0
Alphen D4 Rijswijk D3 0-7
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
hdm D5 Groen-Geel D9 3-0
Victoria D8 Schiedam D9 2-3
HGC D4 Leiden D8 2-6
Leonidas D19 Cartouche D3 0-2
Rijswijk D3 Leonidas D18 0-0
Noordwijk D2 (O) Alphen D4 6-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
HGC D4 Victoria D8 2-1
Groen-Geel D9 Schiedam D9 3-3
Leiden D8 Leonidas D19 1-1
Cartouche D3 Rijswijk D3 2-0
Leonidas D18 Noordwijk D2 (O) 0-1
Alphen D4 hdm D5 1-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Rijswijk D3 Leiden D8 2-3
Leonidas D19 HGC D4 5-2
Noordwijk D2 (O) Cartouche D3 1-1
Groen-Geel D9 Victoria D8 4-0
Schiedam D9 Alphen D4 4-0
hdm D5 Leonidas D18 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
HGC D4 Rijswijk D3 2-4
Leiden D8 Noordwijk D2 (O) 2-0
Victoria D8 Leonidas D19 3-1
Leonidas D18 Schiedam D9 2-1
Cartouche D3 hdm D5 4-0
Alphen D4 Groen-Geel D9 3-3
 

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten

HGC TV