Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Dames 02

Ondersteuning

Georgette Pars
Coach
Robert Sonneveldt
Coach
Shannen Beekman
Captain

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D2 (O) Westland D2 (O) 14:45
Groen-Geel D3 (O) HUDITO D3 12:45
HGC D2 (O) Victoria D3 10:45
Kampong D6 Zoetermeer D2 (O) 12:30
Leonidas D5 Rotterdam D2 (O) 9:30
Schiedam D2 (O) DSHC D2 (O) 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D3 20 51 16 3 1
2 Schiedam D2 20 47 14 5 1
3 DSHC D2 20 36 11 3 6
4 Kampong D6 20 33 10 3 7
5 Zoetermeer D2 20 33 10 3 7
6 HGC D2 20 32 10 2 8
7 Craeyenhout D2 20 22 6 4 10
8 Rotterdam D2 20 22 6 4 10
9 Leonidas D5 20 18 6 0 14
10 Victoria D3 20 18 5 3 12
11 Westland D2 20 16 4 4 12
12 Groen-Geel D3 20 14 4 2 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HV Victoria D3 10:45 thuis - ABNAMRO
2 jun DSHC D2 (O) 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Zoetermeer D2 (O) DSHC D2 (O) 3-2
Leonidas D5 HGC D2 (O) 0-4
HUDITO D3 Schiedam D2 (O) 2-3
Rotterdam D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 0-1
Westland D2 (O) Kampong D6 0-0
Victoria D3 Craeyenhout D2 (O) 5-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D2 (O) Leonidas D5 1-2
Kampong D6 Rotterdam D2 (O) 2-2
Schiedam D2 (O) Westland D2 (O) 2-1
Groen-Geel D3 (O) Victoria D3 2-1
DSHC D2 (O) HUDITO D3 0-2
HGC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 4-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Victoria D3 Kampong D6 0-4
Leonidas D5 Groen-Geel D3 (O) 0-2
Westland D2 (O) DSHC D2 (O) 1-4
HUDITO D3 Zoetermeer D2 (O) 3-0
Craeyenhout D2 (O) HGC D2 (O) 4-2
Rotterdam D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong D6 Leonidas D5 1-3
Schiedam D2 (O) Victoria D3 2-1
DSHC D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-1
Zoetermeer D2 (O) Westland D2 (O) 4-2
Groen-Geel D3 (O) Craeyenhout D2 (O) 1-3
HGC D2 (O) HUDITO D3 1-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rotterdam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-0
Victoria D3 DSHC D2 (O) 0-2
Westland D2 (O) HUDITO D3 1-2
Leonidas D5 Schiedam D2 (O) 0-5
Craeyenhout D2 (O) Kampong D6 4-3
Groen-Geel D3 (O) HGC D2 (O) 1-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Zoetermeer D2 (O) Victoria D3 5-3
Kampong D6 Groen-Geel D3 (O) 8-0
HUDITO D3 Rotterdam D2 (O) 7-1
HGC D2 (O) Westland D2 (O) 4-3
DSHC D2 (O) Leonidas D5 4-0
Schiedam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 0-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Rotterdam D2 (O) Westland D2 (O) 1-1
Groen-Geel D3 (O) Schiedam D2 (O) 1-2
Leonidas D5 Zoetermeer D2 (O) 0-2
Craeyenhout D2 (O) DSHC D2 (O) 1-1
Kampong D6 HGC D2 (O) 1-2
Victoria D3 HUDITO D3 4-6
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Westland D2 (O) Victoria D3 6-2
DSHC D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 1-0
HGC D2 (O) Rotterdam D2 (O) 1-0
Schiedam D2 (O) Kampong D6 2-1
Zoetermeer D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 4-2
HUDITO D3 Leonidas D5 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Kampong D6 DSHC D2 (O) 1-0
Craeyenhout D2 (O) HUDITO D3 3-4
Leonidas D5 Westland D2 (O) 1-2
Victoria D3 Rotterdam D2 (O) 1-4
Schiedam D2 (O) HGC D2 (O) 3-2
Groen-Geel D3 (O) Zoetermeer D2 (O) 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Westland D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 3-2
Rotterdam D2 (O) Leonidas D5 3-1
DSHC D2 (O) Schiedam D2 (O) 0-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Craeyenhout D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-1
Leonidas D5 Victoria D3 1-4
HGC D2 (O) DSHC D2 (O) 2-0
Kampong D6 HUDITO D3 1-3
Schiedam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-0
Groen-Geel D3 (O) Westland D2 (O) 1-1
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Victoria D3 HGC D2 (O) 1-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
HUDITO D3 Groen-Geel D3 (O) 7-0
Zoetermeer D2 (O) Kampong D6 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Groen-Geel D3 (O) Rotterdam D2 (O) 0-0
Craeyenhout D2 (O) Victoria D3 1-1
Kampong D6 Westland D2 (O) 3-1
HGC D2 (O) Leonidas D5 1-3
Schiedam D2 (O) HUDITO D3 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Rotterdam D2 (O) Kampong D6 0-2
Westland D2 (O) Schiedam D2 (O) 0-1
Leonidas D5 Craeyenhout D2 (O) 4-2
Zoetermeer D2 (O) HGC D2 (O) 7-0
Victoria D3 Groen-Geel D3 (O) 4-0
HUDITO D3 DSHC D2 (O) 1-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Kampong D6 Victoria D3 3-2
Groen-Geel D3 (O) Leonidas D5 0-2
Schiedam D2 (O) Rotterdam D2 (O) 4-1
Zoetermeer D2 (O) HUDITO D3 1-1
HGC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) (3-2)TEMP_RESULT
DSHC D2 (O) Westland D2 (O) 2-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Leonidas D5 Kampong D6 1-3
Victoria D3 Schiedam D2 (O) 0-0
Rotterdam D2 (O) DSHC D2 (O) 3-2
Westland D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-2
HUDITO D3 HGC D2 (O) 4-1
Craeyenhout D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 4-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
HUDITO D3 Westland D2 (O) 6-0
HGC D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 6-0
DSHC D2 (O) Victoria D3 7-0
Schiedam D2 (O) Leonidas D5 2-1
Kampong D6 Craeyenhout D2 (O) 3-0
Zoetermeer D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Victoria D3 Zoetermeer D2 (O) 1-2
Groen-Geel D3 (O) Kampong D6 1-5
Westland D2 (O) HGC D2 (O) 2-1
Craeyenhout D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-0
Rotterdam D2 (O) HUDITO D3 0-4
Leonidas D5 DSHC D2 (O) 2-3
DONDERDAG 18 APRIL 2019
DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 3-1
DONDERDAG 25 APRIL 2019
DSHC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 3-2
DONDERDAG 2 MEI 2019
Westland D2 (O) Rotterdam D2 (O) 1-4
ZONDAG 5 MEI 2019
Zoetermeer D2 (O) Leonidas D5 3-0
HUDITO D3 Victoria D3 3-1
Schiedam D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 2-0
HGC D2 (O) Kampong D6 1-6
ZONDAG 12 MEI 2019
Leonidas D5 HUDITO D3 0-3
Rotterdam D2 (O) HGC D2 (O) 2-3
Victoria D3 Westland D2 (O) 4-1
Craeyenhout D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-1
Kampong D6 Schiedam D2 (O) 1-4
Groen-Geel D3 (O) DSHC D2 (O) 0-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Westland D2 (O) Leonidas D5 0-1
HUDITO D3 Craeyenhout D2 (O) 4-2
DSHC D2 (O) Kampong D6 1-0
Rotterdam D2 (O) Victoria D3 0-2
HGC D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-2
Zoetermeer D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 4-0
 

HGC TV