Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

MA5

Ondersteuning

Rogier Egmond
Coach
Hedda van Ravenswaay Claasen
Coach
Janne-Marije Lens
Manager
May-Britt van Leggelo
Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche MA5 hdm MA5 10:30
Forescate MA5 Alecto MA5 13:15
HGC MA5 Klein Zwitserland MA6 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden MA6 14 37 12 1 1
2 Forescate MA5 13 24 8 0 5
3 Alecto MA5 13 22 6 4 3
4 hdm MA5 13 19 6 1 6
5 Cartouche MA5 13 19 5 4 4
6 Roomburg MA4 14 13 3 4 7
7 Klein Zwitserland MA6 13 10 3 1 9
8 HGC MA5 13 7 2 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei Klein Zwitserland MA6 14:00 thuis - Riverdale veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Roomburg MA4 Alecto MA5 1-2
Cartouche MA5 Leiden MA6 1-6
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Leiden MA6 hdm MA5 8-1
Klein Zwitserland MA6 Forescate MA5 2-1
HGC MA5 Roomburg MA4 1-2
Alecto MA5 Cartouche MA5 1-1
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Roomburg MA4 Forescate MA5 2-3
Cartouche MA5 HGC MA5 4-0
hdm MA5 Alecto MA5 5-3
Leiden MA6 Klein Zwitserland MA6 6-1
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Klein Zwitserland MA6 Roomburg MA4 1-1
Alecto MA5 Leiden MA6 1-4
HGC MA5 hdm MA5 6-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Cartouche MA5 Roomburg MA4 1-1
Leiden MA6 HGC MA5 7-3
Alecto MA5 Klein Zwitserland MA6 4-2
hdm MA5 Forescate MA5 1-3
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
Forescate MA5 Cartouche MA5 2-1
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Forescate MA5 HGC MA5 3-1
hdm MA5 Klein Zwitserland MA6 3-2
ZATERDAG 9 MAART 2019
Forescate MA5 Leiden MA6 2-3
HGC MA5 Alecto MA5 1-1
Cartouche MA5 Klein Zwitserland MA6 2-0
Roomburg MA4 hdm MA5 2-5
ZATERDAG 16 MAART 2019
Alecto MA5 Forescate MA5 6-0
Leiden MA6 Roomburg MA4 2-3
Klein Zwitserland MA6 HGC MA5 7-1
hdm MA5 Cartouche MA5 2-2
ZATERDAG 23 MAART 2019
Alecto MA5 Roomburg MA4 3-3
Leiden MA6 Cartouche MA5 5-3
Klein Zwitserland MA6 hdm MA5 1-3
HGC MA5 Forescate MA5 0-3
ZATERDAG 30 MAART 2019
hdm MA5 Leiden MA6 2-5
Cartouche MA5 Alecto MA5 3-3
Roomburg MA4 HGC MA5 9-3
Forescate MA5 Klein Zwitserland MA6 4-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Forescate MA5 Roomburg MA4 4-3
Klein Zwitserland MA6 Leiden MA6 1-5
Alecto MA5 hdm MA5 4-3
HGC MA5 Cartouche MA5 4-2
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Leiden MA6 Alecto MA5 3-1
hdm MA5 HGC MA5 2-0
Roomburg MA4 Klein Zwitserland MA6 2-3
Cartouche MA5 Forescate MA5 2-1
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Roomburg MA4 Leiden MA6 4-4
ZATERDAG 11 MEI 2019
Roomburg MA4 Cartouche MA5 2-5
Forescate MA5 hdm MA5 2-1
HGC MA5 Leiden MA6 0-13
Klein Zwitserland MA6 Alecto MA5 1-4
ZATERDAG 18 MEI 2019
Leiden MA6 Forescate MA5 3-2
Klein Zwitserland MA6 Cartouche MA5 0-2
Alecto MA5 HGC MA5 5-0
hdm MA5 Roomburg MA4 7-2
 

HGC TV