Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Commissies

Een vereniging staat of valt met de inzet van vrijwilligers. 

Onderstaand een overzicht van de verschillende commissies en contactpersonen. Wil je ook wat doen op HGC? Graag! Kijk voor informatie op het tablad 'Vrijwilligers'.

 
Accommodatie
Voorzitter Alexander Kist
Verenigingsmanager Hans Wentel
Zaalhockey Vacature
Lid Martijn van der Steen
Lid Onno Kal
Lid Vacature
Gevonden voorwerpen
Lid Harriet (jet) Garvelink
Arbitragecommissie
Voorzitter Marc Sonneveldt
Cursus Astrid Soeters
Aanwijzing zaterdag Hans Wentel
Aanwijzing zondag Marco Groenheijde
Arbitrage Coach Marco Groenheijde
Bedrijfshockey
Wedstrijdsecretaris Ernst-Jan Beukers
Bestuur
Voorzitter Tjeerd Boven
Secretaris Alexander Kist
Penningmeester Wim Koetsier
Senioren Robert Sonneveldt
Sponsoring Ghislaine van den Berg
Jeugd Nathalie Oostwegel
Accommodatie Vacature
Jeugdcommissie
Algemeen
Voorzitter Nathalie Oostwegel
Secretaris Janne-Marije Lens
Wedstrijdsecretaris Hans Wentel
Wedstrijdformulieren Heleen de Groot
Trainingsplanner Inge Driessen
EvenementenCommissie
lid Pien Nederlof
Lid Leo van der Velde
Lid Lisette ter Laan
Lid Angela van der Sluijs
Lid Vacature
Lid Vacature
Jeugdbestuur
Contact Geertien Kreek
Voorzitter Vacature
Voorzitter Vacature
Lid Vacature
Lid Vacature
Lid Vacature
Keeperscommissie
Keepers Michiel Schuijt
Keepers Vacature
Keepers Sandra de Vetten - van der veen
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Daniella Walonker
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Vacature
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Linda Bosma
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Sandra de Vetten - van der veen
Lijncoördinatoren
Meisjes A Adeline van der Kolk
Meisjes A Corinne Buytendijk
Meisjes B Adeline van der Kolk
Meisjes B Corinne Buytendijk
Meisjes C Corinne Buytendijk
Meisjes C Raoul Quadvlieg
Meisjes C Robbert Jan Donker
Meisjes D Arent Droogh
Meisjes D Caroline Rutten
Jongens A Daniella Walonker
Jongens B Daniella Walonker
Jongens C Madeleine Eijsenck
Jongens C Anne-Margreet Stokvis
Jongens D Marc Clercx
Jongens D Dirk Scholing
Materiaalcommissie
Lid Vacature
Lid Vacature
Technische Commissie
Hoofd TC Ewout Buijs
Secretaris Raoul Scheepmaker
TC Jongens Jan Thijs Maatman
TC Jongens A Hans-pieter van Beek
TC Jongens B Hans-pieter van Beek
TC Jongens C Luc Schellekens
TC Jongens D Jan Thijs Maatman
TC Jongens E Jan Thijs Maatman
TC Meisjes A Mark van Loon
TC Meisjes B Judy Roosen
TC Meisjes C Judy Roosen
TC Meisjes D Patty Antvelink-van der Kooij
TC Meisjes E Patty Antvelink-van der Kooij
Veldcoördinatie
maandag-vrijdag Hans Wentel
zaterdag Hans Wentel
zondag Hans Wentel
Zaalhockey
Voorzitter Patrick Fokke
Lid Pascale van Reijn
Lid Luc Schellekens
Mini's Vacature
Ledenadministratie
Lid Corinne Buytendijk
Lid Vacature
Minicommissie
Voorzitter Cécile Krikke-Fritz
1e jaars E Frederieke Degenkamp
2e jaars E Jasper Brocades Zaalberg
1e jaars F Lieuwke de Jong
2e jaars F Evelien Melzer
Funkey Myriam Schulte-Sturm
Trainingscoördinator Judith Lubking - Eijkelboom
Wedstrijdsecretaris Yvonne Braakman-Oudshoorn
Events Linda Van Dongen-Smeding
Events Inge Driessen
Keepers Linda Bosma
Seniorencommissie
Voorzitter Robert Sonneveldt
Secretaris Simone Zegers
Materiaal Renate Vicic
Wedstrijdsecretaris Hans Wentel
Arbitrage Marco Groenheijde
Evenementen Elsbeth Meijer
Trimhockey Martijn van der Steen
Trainingsplanner Inge Driessen
Commissaris Mascotte Naomi Stiekema
Sponsorcommissie
Voorzitter Ghislaine van den Berg
Commercieel Manager Marc Sonneveldt
Sportiviteit en respect
Lid Tekke Panman
Lid Frederic Barge
Tophockeycommissie
Voorzitter Tjeerd Boven
Secretaris Sandra Vos-Dijkstra
Penningmeester Bob Hofland
Top dames Edwin Gunneman
Top heren Bob Hofland
Lid Vacature
Lid Madeleine Buise
Lid Mark van Loon
Communicatie tophockey Rik Komor
Vertrouwenspersoon
Lid Swanny van der Elst
Lid Jan Willem de Boer
Lid Liesbeth Maatman
 

HGC TV