Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Bedrijfshockey 2023-2024, Wedstrijdprogramma

Dag Datum Tijd Veld Team 1 Team 2

Ma 26-feb 19:15 Hoofdveld Mentaal Beter  Lucasonderwijs C2 - C1
Ma 26-feb 19:15 Zwarte Weide TUI NL TOPdesk C8 - C7
Ma 26-feb 20:45 Hoofdveld Jonge Balie Min. van Financiën B5 - B7
Ma 26-feb 20:45 Zwarte Weide Yellow Intelligent Haaglanden MC B8 - B3
                 
Ma 04-mrt 19:15 Hoofdveld KYBOE by S&P  Watergeuzen, De A3 - A6
Ma 04-mrt 19:15 Zwarte Weide Haga Hockeyteam ACM/Min. Economische Zkn B4 - B1
Ma 04-mrt 20:45 Hoofdveld Jij&Simon Recruitment Shell A2 - A4
Ma 04-mrt 20:45 Zwarte Weide LUMC Aegon & Siemens B6 - B2
                 
Ma 11-mrt 19:15 Hoofdveld TOPdesk Min. Justitie en Veiligheid C7 - C3
Ma 11-mrt 19:15 Zwarte Weide TUI NL Mentaal Beter  C8 - C2
Ma 11-mrt 20:45 Hoofdveld Lucasonderwijs Paleis van Justitie C1 - C5
Ma 11-mrt 20:45 Zwarte Weide Politie eenheid Den Haag NN Group C6 - C4
                 
Ma 18-mrt 19:15 Hoofdveld NN Group Lucasonderwijs C4 - C1
Ma 18-mrt 19:15 Blauwe Weide TUI NL Min. Justitie en Veiligheid C8 - C3
Ma 18-mrt 19:15 Zwarte Weide Politie eenheid Den Haag Mentaal Beter  C6 - C2
Ma 18-mrt 20:45 Hoofdveld Paleis van Justitie TOPdesk C5 - C7
Ma 18-mrt 20:45 Blauwe Weide Watergeuzen, De Odido A6 - A5
Ma 18-mrt 20:45 Zwarte Weide Jij&Simon Recruitment HaagsAdvies A2 - A1
                 
Ma 25-mrt 19:15 Hoofdveld LUMC ACM/Min. Economische Zkn B6 - B1
Ma 25-mrt 19:15 Blauwe Weide Min. van Financiën Aegon & Siemens B7 - B2
Ma 25-mrt 19:15 Zwarte Weide Jij&Simon Recruitment Odido A2 - A5
Ma 25-mrt 20:45 Hoofdveld Yellow Intelligent Haga Hockeyteam B8 - B4
Ma 25-mrt 20:45 Blauwe Weide Jonge Balie Haaglanden MC B5 - B3
Ma 25-mrt 20:45 Zwarte Weide Lucasonderwijs TOPdesk C1 - C7
                 
Ma 01-apr     Pasen
                 
Ma 08-apr 19:15 Hoofdveld KYBOE by S&P  HaagsAdvies A3 - A1
Ma 08-apr 19:15 Blauwe Weide Paleis van Justitie Min. Justitie en Veiligheid C5 - C3
Ma 08-apr 19:15 Zwarte Weide TOPdesk Mentaal Beter  C7 - C2
Ma 08-apr 20:45 Hoofdveld Shell Watergeuzen, De A4 - A6
Ma 08-apr 20:45 Blauwe Weide Politie eenheid Den Haag Lucasonderwijs C6 - C1
Ma 08-apr 20:45 Zwarte Weide TUI NL NN Group C8 - C4
                 
Ma 15-apr 19:15 Hoofdveld Yellow Intelligent ACM/Min. Economische Zkn B8 - B1
Ma 15-apr 19:15 Blauwe Weide Min. van Financiën LUMC B7 - B6
Ma 15-apr 20:45 Hoofdveld Haaglanden MC Aegon & Siemens B3 - B2
Ma 15-apr 20:45 Blauwe Weide Jonge Balie Haga Hockeyteam B5 - B4
Ma 15-apr 20:45 Zwarte Weide Paleis van Justitie Mentaal Beter  C5 - C2
                 
Ma 22-apr 19:15 Hoofdveld KYBOE by S&P  Jij&Simon Recruitment A3 - A2
Ma 22-apr 19:15 Blauwe Weide Odido Shell A5 - A4
Ma 22-apr 19:15 Zwarte Weide NN Group Min. Justitie en Veiligheid C4 - C3
Ma 22-apr 20:45 Hoofdveld Watergeuzen, De HaagsAdvies A6 - A1
Ma 22-apr 20:45 Blauwe Weide Politie eenheid Den Haag Paleis van Justitie C6 - C5
Ma 22-apr 20:45 Zwarte Weide Haga Hockeyteam Haaglanden MC B4 - B3
               
Ma 06-mei 19:15 Hoofdveld Min. Justitie en Veiligheid Mentaal Beter  C3 - C2
Ma 06-mei 19:15 Blauwe Weide Paleis van Justitie NN Group C5 - C4
Ma 06-mei 19:15 Zwarte Weide TOPdesk Politie eenheid Den Haag C7 - C6
                 
Ma 13-mei 19:15 Hoofdveld Min. van Financiën ACM/Min. Economische Zkn B7 - B1
Ma 13-mei 19:15 Blauwe Weide Haaglanden MC LUMC B3 - B6
Ma 13-mei 19:15 Zwarte Weide TUI NL Lucasonderwijs C8 - C1
Ma 13-mei 20:45 Hoofdveld Jonge Balie Yellow Intelligent B5 - B8
Ma 13-mei 20:45 Blauwe Weide Aegon & Siemens Haga Hockeyteam B2 - B4
Ma 13-mei 20:45 Zwarte Weide Odido HaagsAdvies A5 - A1
                 
Ma 20-mei     Pinksteren        
                 
Ma 27-mei 19:15 Hoofdveld TOPdesk Lucasonderwijs C7 - C1
Ma 27-mei 19:15 Blauwe Weide Min. Justitie en Veiligheid Politie eenheid Den Haag C3 - C6
Ma 27-mei 19:15 Zwarte Weide Mentaal Beter  NN Group C2 - C4
Ma 27-mei 20:45 Hoofdveld Paleis van Justitie TUI NL C5 - C8
                 
Ma 03-jun 19:15 Hoofdveld Shell KYBOE by S&P  A4 - A3
Ma 03-jun 19:15 Blauwe Weide Haga Hockeyteam LUMC B4 - B6
Ma 03-jun 19:15 Zwarte Weide Haaglanden MC Min. van Financiën B3 - B7
Ma 03-jun 20:45 Hoofdveld Jonge Balie ACM/Min. Economische Zkn B5 - B1
Ma 03-jun 20:45 Blauwe Weide Aegon & Siemens Yellow Intelligent B2 - B8
                 
Ma 10-jun 19:15 Hoofdveld NN Group Politie eenheid Den Haag C4 - C6
Ma 10-jun 19:15 Blauwe Weide Mentaal Beter  TUI NL C2 - C8
Ma 10-jun 19:15 Zwarte Weide Min. Justitie en Veiligheid TOPdesk C3 - C7
Ma 10-jun 20:45 Hoofdveld Paleis van Justitie Lucasonderwijs C5 - C1
                 
Ma 17-jun 19:15 Hoofdveld Haaglanden MC ACM/Min. Economische Zkn B3 - B1
Ma 17-jun 19:15 Blauwe Weide LUMC Yellow Intelligent B6 - B8
Ma 17-jun 20:45 Hoofdveld Aegon & Siemens Jonge Balie B2 - B5
Ma 17-jun 20:45 Blauwe Weide Haga Hockeyteam Min. van Financiën B4 - B7
                 
Ma 24-jun 19:15 Hoofdveld Min. Justitie en Veiligheid Lucasonderwijs C3 - C1
Ma 24-jun 19:15 Blauwe Weide NN Group TOPdesk C4 - C7
Ma 24-jun 19:15 Zwarte Weide Mentaal Beter  Paleis van Justitie C2 - C5
Ma 24-jun 20:45 Hoofdveld Politie eenheid Den Haag TUI NL C6 - C8

 
 

HGC TV