Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Commissies

Een vereniging staat of valt met de inzet van vrijwilligers. 

Onderstaand een overzicht van de verschillende commissies en contactpersonen. Wil je ook wat doen op HGC? Graag! Kijk voor informatie op het tablad 'Vrijwilligers'.

 
Arbitragecommissie
Voorzitter Marc Sonneveldt
Cursus Astrid Soeters
Aanwijzing zaterdag Hugo Cerutti
Aanwijzing zondag Marco Groenheijde
Arbitrage Coach Marco Groenheijde
Bedrijfshockey
Wedstrijdsecretaris Ernst-Jan Beukers
Bestuur
Voorzitter Gorrit-Jan Blonk
Secretaris Annemieke Hilders
Penningmeester Jan Hein Baken
Senioren Robert Sonneveldt
Sponsoring Marco Bos
Jeugd Adeline van der Kolk
Jeugd Jan Thijs Maatman
Tophockey Mark van Loon
Accommodatie Robert Sonneveldt
Communicatie Saskia Kapinga
Jeugdcommissie
Algemeen
Voorzitter Adeline van der Kolk
Secretaris Brigitte Dewasme
Wedstrijdsecretaris Hans Wentel
Wedstrijdformulieren Heleen de Groot
Trainingsplanner Inge Driessen
EvenementenCommissie
lid Pien Nederlof
Lid Sonja Miljoen
Lid Caroline Poelman
Lid Gorrit-Jan Blonk
Lid Rynts Krikke
Lid Maarten Stoltz
Lid Maarten Stoltz
lid Peter van Dijk
lid Nina Veeneman
lid Liesbeth Maatman
lid Erik Engels
lid Hans Wentel
Jeugdbestuur
Contact Hans Wentel
Voorzitter Maes Doornbos
Secretaris Vacature
Penningmeester Michelle Wentel
Lid Jip Kwant
Lid Vacature
Lid Vacature
Lid Vacature
Lid Vacature
Lid Maxwell Lomans
Keeperscommissie
Keepers Michiel Schuijt
Keepers Minakshi Chowdhury
Keepers Pauline van der Maarel
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Daniella Walonker
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Linda Bosma
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Vacature
Keepermateriaal & lijnstopmaskers Vacature
Lijncoördinatoren
Meisjes A Corinne Buytendijk
Meisjes A Raoul Quadvlieg
Meisjes B Vacature
Meisjes B Raoul Quadvlieg
Meisjes B Robbert Jan Donker
Meisjes C Arent Droogh
Meisjes C Vacature
Meisjes C Jacqueline Veen
Meisjes D Sven Kramer
Meisjes D Marloes Bouma
Meisjes D Myriam Schulte-Sturm
Jongens A Daniella Walonker
Jongens A Madeleine Eijsenck
Jongens A Anne-Margreet Stokvis
Jongens B Daniella Walonker
Jongens B Madeleine Eijsenck
Jongens B Anne-Margreet Stokvis
Jongens C Thijs Verhulst
Jongens C Bart jan Roos
Jongens D Vacature
Jongens D Vacature
Materiaalcommissie
Lid Judith van Diepen
Lid Vacature
Lid Vacature
Technische Commissie
Hoofd TC Ewout Buijs
Secretaris Raoul Scheepmaker
TC Jongens A Ewout Buijs
TC Jongens B Jan Thijs Maatman
TC Jongens C Jan Thijs Maatman
TC Meisjes A Ewout Buijs
TC Meisjes B Judy Roosen
TC Meisjes C Patty Antvelink-van der Kooij
Veldcoördinatie
maandag-vrijdag Inge Driessen
zaterdag Hans Wentel
zondag Hans Wentel
Zaalhockey
Voorzitter Luc Schellekens
Penningmeester Rene Piers
Lid Aart Vos
Lid Martijn van der Steen
Mini's Vacature
Ledenadministratie
Lid Corinne Buytendijk
Lid Vacature
Minicommissie
Voorzitter Samuel Griessen
1e jaars E Charlotte Scheerder - Kramers
1e jaars E Pieter van Aken
2e jaars E Daphne Mesch
2e jaars E Pieter van Aken
1e jaars F Vacature
2e jaars F Vacature
Funkey Vacature
Trainingscoördinator Myriam Schulte-Sturm
Wedstrijdsecretaris Cécile Krikke-Fritz
Events Dennis Vos
Keepers Linda Bosma
Seniorencommissie
Voorzitter Robert Sonneveldt
Secretaris Simone Zegers
Materiaal Renate Vicic
Wedstrijdsecretaris Hans Wentel
Arbitrage Marco Groenheijde
Evenementen Elsbeth Meijer
Trimhockey Martijn van der Steen
Trainingsplanner Inge Driessen
Commissaris Mascotte Naomi Stiekema
Sponsorcommissie
Voorzitter Marco Bos
Commercieel Manager Marc Sonneveldt
Sportiviteit en respect
Lid Tekke Panman
Lid Frederic Barge
Tophockeycommissie
Voorzitter Mark van Loon
Penningmeester Raoul Scheepmaker
Top heren Marc Delissen
Top dames Andries Korff
Communicatie tophockey Rik Komor
Vertrouwenspersoon
Lid Carolien van Weering
 

HGC TV