Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Bedrijfshockey 2020-2021, Wedstrijdprogramma

Dag Datum Tijd Veld Team 1 Team 2

Ma 16-nov 19:00 Hoofdveld TOPdesk NN Groep B07 - B05
Ma 16-nov 19:00 Zwarte Weide Justitie / Politie Yellow Intelligent B03 - B08
Ma 16-nov 20:30 Hoofdveld Jonge Balie Provincie Zuid Holland B02 - B06
Ma 16-nov 20:30 Zwarte Weide Haga Hockeyteam NIBC B01 - B04
                 
Ma 23-nov 19:00 Hoofdveld Aegon & Siemens Symons & Panchenko A01 - A06
Ma 23-nov 19:00 Zwarte Weide HaagsAdvies&Schaffenburg T-Mobile A02 - A07
Ma 23-nov 19:00 Groene Weide ACM / Min. Economische Zkn Nutsschool Bezuidenhout C01 - C06
Ma 23-nov 19:00 Gele Weide LUMC Min. VWS C03 - C05
Ma 23-nov 20:30 Hoofdveld Shell 1 Watergeuzen, De A04 - A08
Ma 23-nov 20:30 Zwarte Weide Jij&Simon Recruitment Shell 2 A03 - A05
Ma 23-nov 20:30 Groene Weide Binnenhof XI TUI NL C02 - C07
                 
Ma 30-nov 19:00 Hoofdveld Justitie / Politie NN Groep B03 - B05
Ma 30-nov 19:00 Zwarte Weide Jonge Balie TOPdesk B02 - B07
Ma 30-nov 20:30 Hoofdveld NIBC Yellow Intelligent B04 - B08
Ma 30-nov 20:30 Zwarte Weide Haga Hockeyteam Provincie Zuid Holland B01 - B06
                 
Ma 7-dec 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko T-Mobile A06 - A07
Ma 7-dec 19:00 Zwarte Weide Shell 1 Shell 2 A04 - A05
Ma 7-dec 19:00 Groene Weide Min. Financiën Min. VWS C04 - C05
Ma 7-dec 19:00 Gele Weide Binnenhof XI LUMC C02 - C03
Ma 7-dec 20:30 Hoofdveld Aegon & Siemens Watergeuzen, De A01 - A08
Ma 7-dec 20:30 Zwarte Weide HaagsAdvies&Schaffenburg Jij&Simon Recruitment A02 - A03
Ma 7-dec 20:30 Groene Weide Nutsschool Bezuidenhout TUI NL C06 - C07
                 
Ma 14-dec 19:00 Hoofdveld Provincie Zuid Holland TOPdesk B06 - B07
Ma 14-dec 19:00 Zwarte Weide NIBC NN Groep B04 - B05
Ma 14-dec 20:30 Hoofdveld Haga Hockeyteam Yellow Intelligent B01 - B08
Ma 14-dec 20:30 Zwarte Weide Jonge Balie Justitie / Politie B02 - B03
                 
Ma 21-dec Kerst            
                 
Ma 28-dec Kerst            
                 
Ma 4-jan 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Jij&Simon Recruitment A06 - A03
Ma 4-jan 19:00 Zwarte Weide Watergeuzen, De Shell 2 A08 - A05
Ma 4-jan 19:00 Groene Weide ACM / Min. Economische Zkn Min. VWS C01 - C05
Ma 4-jan 19:00 Gele Weide TUI NL LUMC C07 - C03
Ma 4-jan 20:30 Hoofdveld Aegon & Siemens T-Mobile A01 - A07
Ma 4-jan 20:30 Zwarte Weide Shell 1 HaagsAdvies&Schaffenburg A04 - A02
Ma 4-jan 20:30 Groene Weide Nutsschool Bezuidenhout Min. Financiën C06 - C04
                 
Ma 11-jan 19:00 Hoofdveld Haga Hockeyteam TOPdesk B01 - B07
Ma 11-jan 19:00 Zwarte Weide Provincie Zuid Holland Justitie / Politie B06 - B03
Ma 11-jan 20:30 Hoofdveld Yellow Intelligent NN Groep B08 - B05
Ma 11-jan 20:30 Zwarte Weide NIBC Jonge Balie B04 - B02
                 
Ma 18-jan 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Shell 1 A06 - A04
Ma 18-jan 19:00 Zwarte Weide T-Mobile Jij&Simon Recruitment A07 - A03
Ma 18-jan 19:00 Groene Weide ACM / Min. Economische Zkn TUI NL C01 - C07
Ma 18-jan 19:00 Gele Weide Nutsschool Bezuidenhout LUMC C06 - C03
Ma 18-jan 20:30 Hoofdveld Watergeuzen, De HaagsAdvies&Schaffenburg A08 - A02
Ma 18-jan 20:30 Zwarte Weide Aegon & Siemens Shell 2 A01 - A05
Ma 18-jan 20:30 Groene Weide Min. Financiën Binnenhof XI C04 - C02
                 
Ma 25-jan 19:00 Hoofdveld Haga Hockeyteam NN Groep B01 - B05
Ma 25-jan 19:00 Zwarte Weide TOPdesk Justitie / Politie B07 - B03
Ma 25-jan 20:30 Hoofdveld Yellow Intelligent Jonge Balie B08 - B02
Ma 25-jan 20:30 Zwarte Weide Provincie Zuid Holland NIBC B06 - B04
                 
Ma 8-feb 19:00 Hoofdveld Watergeuzen, De Symons & Panchenko A08 - A06
Ma 8-feb 19:00 Zwarte Weide T-Mobile Shell 1 A07 - A04
Ma 8-feb 19:00 Groene Weide Min. Financiën ACM / Min. Economische Zkn C04 - C01
Ma 8-feb 19:00 Gele Weide Min. VWS TUI NL C05 - C07
Ma 8-feb 20:30 Hoofdveld Shell 2 HaagsAdvies&Schaffenburg A05 - A02
Ma 8-feb 20:30 Zwarte Weide Aegon & Siemens Jij&Simon Recruitment A01 - A03
Ma 8-feb 20:30 Groene Weide Nutsschool Bezuidenhout Binnenhof XI C06 - C02
                 
Ma 15-feb 19:00 Hoofdveld Haga Hockeyteam Justitie / Politie B01 - B03
Ma 15-feb 19:00 Zwarte Weide TOPdesk NIBC B07 - B04
Ma 15-feb 20:30 Hoofdveld NN Groep Jonge Balie B05 - B02
Ma 15-feb 20:30 Zwarte Weide Yellow Intelligent Provincie Zuid Holland B08 - B06
                 
Ma 1-mrt 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Shell 2 A06 - A05
Ma 1-mrt 19:00 Blauwe Weide Watergeuzen, De T-Mobile A08 - A07
Ma 1-mrt 19:00 Zwarte Weide Binnenhof XI ACM / Min. Economische Zkn C02 - C01
Ma 1-mrt 19:00 Groene Weide Min. Financiën LUMC C04 - C03
Ma 1-mrt 20:30 Hoofdveld Shell 1 Jij&Simon Recruitment A04 - A03
Ma 1-mrt 20:30 Blauwe Weide HaagsAdvies&Schaffenburg Aegon & Siemens A02 - A01
Ma 1-mrt 20:30 Zwarte Weide Nutsschool Bezuidenhout Min. VWS C06 - C05
                 
Ma 8-mrt 19:00 Hoofdveld NIBC Justitie / Politie B04 - B03
Ma 8-mrt 19:00 Blauwe Weide Provincie Zuid Holland NN Groep B06 - B05
Ma 8-mrt 20:30 Hoofdveld Jonge Balie Haga Hockeyteam B02 - B01
Ma 8-mrt 20:30 Blauwe Weide Yellow Intelligent TOPdesk B08 - B07
                 
Ma 22-mrt 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko HaagsAdvies&Schaffenburg A06 - A02
Ma 22-mrt 19:00 Blauwe Weide Shell 2 T-Mobile A05 - A07
Ma 22-mrt 19:00 Zwarte Weide ACM / Min. Economische Zkn LUMC C01 - C03
Ma 22-mrt 19:00 Groene Weide Min. VWS Binnenhof XI C05 - C02
Ma 22-mrt 20:30 Hoofdveld Watergeuzen, De Jij&Simon Recruitment A08 - A03
Ma 22-mrt 20:30 Blauwe Weide Shell 1 Aegon & Siemens A04 - A01
Ma 22-mrt 20:30 Zwarte Weide TUI NL Min. Financiën C07 - C04
                 
Ma 29-mrt 19:00 Hoofdveld NN Groep TOPdesk B05 - B07
Ma 29-mrt 19:00 Blauwe Weide Yellow Intelligent Justitie / Politie B08 - B03
Ma 29-mrt 20:30 Hoofdveld Provincie Zuid Holland Jonge Balie B06 - B02
Ma 29-mrt 20:30 Blauwe Weide NIBC Haga Hockeyteam B04 - B01
                 
Ma 5-apr Pasen            
                 
Ma 12-apr 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Aegon & Siemens A06 - A01
Ma 12-apr 19:00 Blauwe Weide T-Mobile HaagsAdvies&Schaffenburg A07 - A02
Ma 12-apr 19:00 Zwarte Weide Nutsschool Bezuidenhout ACM / Min. Economische Zkn C06 - C01
Ma 12-apr 19:00 Groene Weide Min. VWS LUMC C05 - C03
Ma 12-apr 20:30 Hoofdveld Watergeuzen, De Shell 1 A08 - A04
Ma 12-apr 20:30 Blauwe Weide Shell 2 Jij&Simon Recruitment A05 - A03
Ma 12-apr 20:30 Zwarte Weide TUI NL Binnenhof XI C07 - C02
                 
Ma 19-apr 19:00 Hoofdveld Provincie Zuid Holland Haga Hockeyteam B06 - B01
Ma 19-apr 19:00 Blauwe Weide TOPdesk Jonge Balie B07 - B02
Ma 19-apr 20:30 Hoofdveld Yellow Intelligent NIBC B08 - B04
Ma 19-apr 20:30 Blauwe Weide NN Groep Justitie / Politie B05 - B03
                 
Ma 26-apr 19:00 Hoofdveld T-Mobile Symons & Panchenko A07 - A06
Ma 26-apr 19:00 Blauwe Weide Shell 2 Shell 1 A05 - A04
Ma 26-apr 19:00 Zwarte Weide LUMC ACM / Min. Economische Zkn C03 - C01
Ma 26-apr 19:00 Groene Weide Binnenhof XI Min. VWS C02 - C05
Ma 26-apr 20:30 Hoofdveld Watergeuzen, De Aegon & Siemens A08 - A01
Ma 26-apr 20:30 Blauwe Weide Jij&Simon Recruitment HaagsAdvies&Schaffenburg A03 - A02
Ma 26-apr 20:30 Zwarte Weide Min. Financiën TUI NL C04 - C07
                 
Ma 3-mei 19:00 Hoofdveld TOPdesk Provincie Zuid Holland B07 - B06
Ma 3-mei 19:00 Blauwe Weide NN Groep NIBC B05 - B04
Ma 3-mei 20:30 Hoofdveld Yellow Intelligent Haga Hockeyteam B08 - B01
Ma 3-mei 20:30 Blauwe Weide Justitie / Politie Jonge Balie B03 - B02
                 
Ma 10-mei 19:00 Hoofdveld Jij&Simon Recruitment Symons & Panchenko A03 - A06
Ma 10-mei 19:00 Blauwe Weide Shell 2 Watergeuzen, De A05 - A08
Ma 10-mei 19:00 Zwarte Weide Min. VWS ACM / Min. Economische Zkn C05 - C01
Ma 10-mei 19:00 Groene Weide LUMC TUI NL C03 - C07
Ma 10-mei 20:30 Hoofdveld T-Mobile Aegon & Siemens A07 - A01
Ma 10-mei 20:30 Blauwe Weide HaagsAdvies&Schaffenburg Shell 1 A02 - A04
Ma 10-mei 20:30 Zwarte Weide Min. Financiën Nutsschool Bezuidenhout C04 - C06
                 
Ma 17-mei 19:00 Hoofdveld TOPdesk Haga Hockeyteam B07 - B01
Ma 17-mei 19:00 Blauwe Weide Justitie / Politie Provincie Zuid Holland B03 - B06
Ma 17-mei 20:30 Hoofdveld NN Groep Yellow Intelligent B05 - B08
Ma 17-mei 20:30 Blauwe Weide Jonge Balie NIBC B02 - B04
                 
Ma 24-mei Pinksteren            
                 
Ma 31-mei 19:00 Hoofdveld Shell 1 Symons & Panchenko A04 - A06
Ma 31-mei 19:00 Blauwe Weide Jij&Simon Recruitment T-Mobile A03 - A07
Ma 31-mei 19:00 Zwarte Weide TUI NL ACM / Min. Economische Zkn C07 - C01
Ma 31-mei 19:00 Groene Weide LUMC Nutsschool Bezuidenhout C03 - C06
Ma 31-mei 20:30 Hoofdveld Shell 2 Aegon & Siemens A05 - A01
Ma 31-mei 20:30 Blauwe Weide HaagsAdvies&Schaffenburg Watergeuzen, De A02 - A08
Ma 31-mei 20:30 Zwarte Weide Binnenhof XI Min. Financiën C02 - C04
                 
Ma 7-jun 19:00 Hoofdveld NN Groep Haga Hockeyteam B05 - B01
Ma 7-jun 19:00 Blauwe Weide Justitie / Politie TOPdesk B03 - B07
Ma 7-jun 20:30 Hoofdveld Jonge Balie Yellow Intelligent B02 - B08
Ma 7-jun 20:30 Blauwe Weide NIBC Provincie Zuid Holland B04 - B06
                 
Ma 14-jun 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Watergeuzen, De A06 - A08
Ma 14-jun 19:00 Blauwe Weide Shell 1 T-Mobile A04 - A07
Ma 14-jun 19:00 Zwarte Weide Min. VWS Min. Financiën C05 - C04
Ma 14-jun 19:00 Groene Weide LUMC Binnenhof XI C03 - C02
Ma 14-jun 20:30 Hoofdveld HaagsAdvies&Schaffenburg Shell 2 A02 - A05
Ma 14-jun 20:30 Blauwe Weide Jij&Simon Recruitment Aegon & Siemens A03 - A01
Ma 14-jun 20:30 Zwarte Weide TUI NL Nutsschool Bezuidenhout C07 - C06
                 
Ma 21-jun 19:00 Hoofdveld Justitie / Politie Haga Hockeyteam B03 - B01
Ma 21-jun 19:00 Blauwe Weide NIBC TOPdesk B04 - B07
Ma 21-jun 20:30 Hoofdveld Jonge Balie NN Groep B02 - B05
Ma 21-jun 20:30 Blauwe Weide Provincie Zuid Holland Yellow Intelligent B06 - B08
                 

 

Nieuws

22 september 2017
Bezoekersregistratie
 

HGC TV